Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Köpeğinizi İlk Aldığınız Gün Neler Hissettiniz

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Evet sanırım en mutlu olduğumuz gündü köpeği, kedisi, yada başka bir canlı dostu olan arkadaşları onu ilk aldığı günki duygularını öğrenebilirmiyiz :)

1 gün'de karar verip köpeğimi aldım ve o gün ki duygular anlatılamaz yavru oldugu ıcın ordan oraya kosusturuyor pesınden kosuyorum falan ılk gece koynumda uyuttum :) güzel duygular :)

Pukuyu eve alıp geldiğim ilk gün titriyordu annesi doğumda ölmüş bir köpekti puku onu biberonla beslemiştim hep ve koynumda yatardı taki alışana kadar :)

bende ewamı 10 günlükken almıştım annesi emzirmediği için 8 kardeşi ölmüş benim kızımda ölmek üzereydi :( çok mutluydum onu kurtarabildiğim için yumuk yumuk yeni açılmış gözleri pembiş patileriyle hayran bırakıyordu kendine. ilk görüşte aşk gibiydi, yeni doğum yapmış annenin bebeğine bakışı gibiydi.allah uzun güzel ömürler versin hepsine.kızım koca dana oldu ama hala koynumuzda uyur geldiği günden beri :)

2 köpeğim oldu şu zamana kadar 2'si de terrier..
ilk terrier'im yaklaşık 1 sene bizle kaldı sonrasında bi tanıdığımıza vermek durumunda kaldık çünkü evde çoğu zaman kimse olmuyodu ve o da sağolsun kablolara, deri olan her şeye ve Nesquik'e ekstra ilgili bişiydi..onlarca olayı vardı bu konuda.. :)
şimdiki terrier'im yaklaşık 11 yaşında ve ilk eve geldiğinde çok küçük olduğu için yaklaşık 30-40cm'lik koltuktan aşağı inemeyip ağlaması ve sonrasında ilk cılız havlamasını duymak çok şekerdi.. :)

bizim alman kurdu vardı eve getirdiğimizde ishal olmuştu bı kac yere yapınca annem bakkala gıdıp cocuk bezı alıp baglamıstı kesip biçerek :D
hiç unutamam aklıma geldikçe de gülerim :D:D

bende ewamı 10 günlükken almıştım annesi emzirmediği için 8 kardeşi ölmüş benim kızımda ölmek üzereydi :( çok mutluydum onu kurtarabildiğim için yumuk yumuk yeni açılmış gözleri pembiş patileriyle hayran bırakıyordu kendine. ilk görüşte aşk gibiydi, yeni doğum yapmış annenin bebeğine bakışı gibiydi.allah uzun güzel ömürler versin hepsine.kızım koca dana oldu ama hala koynumuzda uyur geldiği günden beri :)

Ayça ben senin köpeğin cinsini çözemedim yaw :confused:

yok benimki angelina :D amerikan staff serbay abi pitbull yani :)

Geri
Üst Alt