Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Köpüklü yıkamaya karşı ciddi uyarıdır !

bende köpük kullanıyorum dün zaten kıllandım biraz yıkamada suyla karışınca kaybolmuyor plastik gibi duruyor çevreyede zararı vardır bunun.

bu yıkama işi ile sık sık uğraşan birisi olarak benden size tavsiye eğer aracınızı sürekli oto yıkamaya götürüyorsanız asla ve asla başından ayrılmayın bu 1. 2. si ise yıkama ücretini tam verseniz bile kendinize 1 adet peluş kaliteli 1 oto şampuanı ve 1 adet kova alın. yıkamacıya verin önce tazyikli suyla yıkasın aracı sonra sizin malzemelerinizi kullansın son olarak durulasın. O arabaların üzerine yağ sökücümü sıkılmaz. Cif mi dökülmez Hipomu dökülmez neler neler
smile222.gif

Benim gibi imkanı olan kendi yıkasın derim. Sonax ve Meguiar's her ikisi de süperdir.

ben aldığım dan beri 9 senedir hiç köpük deyirmedim aracıma iki kere fuara girer ken yıkamışlardı zaman la bozuyor boyayı

Geri
Üst Alt