Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kışlık lastik takımları konusunda ACIL YARDIM

PuaStreak

Kayıtlı Üye
Abiler merhaba size bir sorum olucak seat leon fr aracima kar lastigi takicam garajimda eski aracim vw golften kalma kar lastikleri var yalniz bir sorun var kar lastikleri 15 inc benim fr in jantlar 17inc ne yapmami tavsiye edersiniz lastikler daha cok yeni 2 ay kullanildi lastikleri satip 17inclik kar lastigimi aliyim yoksa 15inc lastige jantmi aliyim ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abiler merhaba size bir sorum olucak seat leon fr aracima kar lastigi takicam garajimda eski aracim vw golften kalma kar lastikleri var yalniz bir sorun var kar lastikleri 15 inc benim fr in jantlar 17inc ne yapmami tavsiye edersiniz lastikler daha cok yeni 2 ay kullanildi lastikleri satip 17inclik kar lastigimi aliyim yoksa 15inc lastige jantmi aliyim ?

masrafa da girme...bizim 2 ci el feys grubumuzda cırt cırtlı mıdır nedir yeni teknolojı (insanoğlu neler icat ediyor :) ) yeteri kadar alırsan her lastiğer 4'er tane seni bu kış çıkarır sök tak sistemli :) yaa bunlar iş görmez dersen kış lastiğide taksan buzda kayarsınız :) yok olmaz dersen tak gitsin 15 likleri zaten fazla bi kış olacana sanmıyorum.bijon delik ölçüleri uyuyorsa tak kurtul :)
10370817_10153563710943600_152247693163898742_n.jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Peki polise sıkıntı olmazmı

Peki polise sıkıntı olmazmı

bak onu hiç düşünmedik kusura bakma :) ama sorun olcana sanmıyorum.istanbulda zaten ana yollar açık olur mahalle araları yokuş yukarları sıkıntılı olur.siz gene 15 likleri takın.lastik derinlik ölçüsü 4 minimum olsun yoksa bi işe yaramaz. butcenız elverirse bunlardan da alırsanız en azında kayma riskiniz azalır.ama tekrar söyluyorum gizli buzlanma zamanlarında ya da buzda trafiğe cıkmayın.başka alternatif bakın cunku buzlanmada sen ne kadar dreksıyon hakımıyetin ii olsada manevrayı kaybetmiş arabanın senın üstüne cıkması yuksek ıhtımal allah korusun...kar da araba sürmek kadar zevkli bişi yok ...................dikkatli olun

Tamam teşekkürler

Dıger arabayla çıkarim daha rahat olucagini dusunuyorum hadi bakalim hayirlisi

kardeşim polis kış lastiğini ticari araçlara ve yolcu taşıyanlara şart koşuyor binek araçta kış lastiğin yok diye ceza kesemezler ama tabiki en önemlisi sağlık sen kışlıklarını tak :)

Estetik kaygın yoksa 15incleri takmanı tavsiye ederim. Lastikleri her seferinde sök&tak lastiğe de olumsuz etki yapar. Diğer taraftan kışlık lastikte dar taban karlı zeminde daha başarılıdır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bijon olçüleri uymaz kardesim kıslık lastık alman en mantıklısı

Geri
Üst Alt