Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kışlık bakım. hakkında yardım..

drilll01

Kayıtlı Üye
2015 haziran cikisli ibiza style aracım var. Daha 7500 km de. Ben aracı alırken 15000 e kadar sadece cam suyu koy yeter dediler. Onun için kışlık bakım yaptirmadim. Motora antifiriz koydurmalimiyim yoksa zaten varmidir. Baska yapmam gereken birşey varmi. Şimdiden teşekkür ederim...

2015 haziran cikisli ibiza style aracım var. Daha 7500 km de. Ben aracı alırken 15000 e kadar sadece cam suyu koy yeter dediler. Onun için kışlık bakım yaptirmadim. Motora antifiriz koydurmalimiyim yoksa zaten varmidir. Baska yapmam gereken birşey varmi. Şimdiden teşekkür ederim...
Motor suyuna koymaya gerek yoktur standart bir derecede tutuyorlar
Cam suyuna antifriz ekleyebilirsin fakat onuda komple boşaltıp karışım yapman gerekiyor yoksa tam karışım olmadığı için faydası da olmayacaktır

kurye ile elden teslime verildi

Motor suyuna koymaya gerek yoktur standart bir derecede tutuyorlar
Cam suyuna antifriz ekleyebilirsin fakat onuda komple boşaltıp karışım yapman gerekiyor yoksa tam karışım olmadığı için faydası da olmayacaktır

kurye ile elden teslime verildi
Cok teşekkür ederim...

kazasız belasız kullan inşallah, ekstra bişi yapmana gerek yok, mehmet arkadaşımın yazdığı gibi antfrizli cam suyu kullan yeter, tekerin düz bassın, selamlar sevgiler Urfa'ya

Sevgili urfalı topragım aynı araçtan bende de var 15000 bakımi gelene kadar hiçbir seye dokunma silecek suyunu antiririzli al yola devam Urfalıyam ezelden göynüm gecmez güzelden vayyy :) :)

Abi Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullanman dileği ile. Sıfır aracın bu yanı güzel motor kısmından kafanız rahat oluyor fakat kaporta ve boya için bence garaj çok önemli hele ki kış aylarında. Garaj yoksa eğer abi kapalı otoparklara konması taraftarıyım kış bitene kadar koysanız bile iyidir. Ayaz yiyor onu geçtim toplayamıyorlar gelip birisi vuruyor kötü sonuçlar meydana geliyor.

Hiçbirşey yapmadan yola devam. Allah kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt