Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış lastigi aldım,sorunlar başladı

chemist32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. 2015 model Leon 1.2 style aracımda Hankook 205/55 R16 yaz lastiğım vardı ve yumusacıktı.Internette kış lastigi araştırmalarımda,Nokian 205/55 R16 WRD4 91H kış lastiginin harika oldugunu yorumlardan okuyarak aldım.Ancak lastikleti taktırdığımdan bu yana,araba acaip sert,çukurlarda ve kasislerde bam-güm sesleri var.Hatta dümdüz asfalttaki dalgalanmaları bile hissedip,pat küt seslerini duyuyorum.Sorun nedir sizce??

Arkadaşlar merhaba. 2015 model Leon 1.2 style aracımda Hankook 205/55 R16 yaz lastiğım vardı ve yumusacıktı.Internette kış lastigi araştırmalarımda,Nokian 205/55 R16 WRD4 91H kış lastiginin harika oldugunu yorumlardan okuyarak aldım.Ancak lastikleti taktırdığımdan bu yana,araba acaip sert,çukurlarda ve kasislerde bam-güm sesleri var.Hatta dümdüz asfalttaki dalgalanmaları bile hissedip,pat küt seslerini duyuyorum.Sorun nedir sizce??
Lastik hava basıncına bir bakın derim geçen aynı sorunu bir arkadaşta yaşadık kış laatiğine 40ps basmışlar indirdik rahatladı araba Nokian en yumuşak kış lastikleri arasında daha önce başka araçta kullandım çok memnundum

kurye ile elden teslime verildi

sert süspansıyonla birlikte kışlık lastikleride takınca maalesef sesler gelir.hava basıncı 32-34 olarak tutun.benzın istasyonlardakı digital hava basınclarına guvenmeyin.başka alternatifler bakın

Geri
Üst Alt