Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Yardım...

altıpatlar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
aracım için orjinal fabrika ölçülerinde 205-55-16-91v kar tipi lastikler satın almak istiyorum.
acaba leon araca göre en uygun en kaliteli kış lastiği fransız michelin hariç ne önerirsiniz???
teşekkürler...

Michelin degilse, Conti veya Goodyear, yerli mali olsun dersen kullanan arkadaslar Lassa'dan da memnun olduklarini soylemislerdi.

Continental TS830 kullanıyorum. Özellikle ıslak zemin performansı muazzam. Testlerde birinci geldi diye biliyorum. Karda da deneme baya baya deneme şansım oldu. 4 çeker araçların kaldığı rampalardan takılmadan, pati çekmeden gayet güzel çıktım.

Linki de budur:

Continental Lastikleri Türkiye - [url]www.continental-lastikleri.com.tr -ContiWinterContact™ TS 830[/URL]

teşekkür ederim yorumunuz için continentali daha önceki araçlarımızda kullanmıştık ıslak zeminde çok kötüydü tabi kar lastiği nasıl olur bilmiyorum ama özellikle goodyear ve lassa arasında kararsız kaldım...

Michelin degilse, Conti veya Goodyear, yerli mali olsun dersen kullanan arkadaslar Lassa'dan da memnun olduklarini soylemislerdi.
ticari araçlarımızda da lassa kullanıyoruz çok memnunuz...
iki marka arasında seçim yapmalıyım goodyear ug 8 i çok övüyorlar ama su kanalı şikayeti var lassa snow lastikleri beğeniyorlar başka ne olabilir acaba?

yekta abiciğim goodyear güzel kış lastiği yapmış ama araştırmalarıma göre lastiğin tam ortasında su kanalı olmadığından özellikle ıslak da performans iyi değil,bizim buralarda zaten kar fazla yağmaz benim araçda suda felaket kayıyor..
ama çağrı arkadaşımızın tavsiyesi güzel özellikle ıslak zemin ve lastiğin deseni güzelll düşüneceğim...

bizim şirket arabası fiorino ya continental takmışlar inanamadım cidden tavsiye ederim.. yokuş falan farketmiyor.

Geri
Üst Alt