Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış lastiği icin sizce hangisi?

SfenkS

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kolay gelsin tayinim Bitlis e çıktı bileniniz varsa kış burda cetin geciyormus ve araba olmazsa olmaz burda daha once kis lastigin hiç ihtiyaç duymamistim ama burda mecbur alacağım. Bütçe bakkindan da 2 degerlendirince 2 marka arasinda kaldim LASSA ICEWAYS ve PETLAS SNOW MASTER W651 sizce hangisini almaliyim arkadaslar tavsiye bekliyorum. Bir de orjinali 195/55 R15 195/60 R15 takilsa ne olur acaba

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Bir de orjinali 195/55 R15 195/60 R15 takilsa ne olur acaba

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

geçen yıl kullanmıştım petlasınkinden iyidi yolda bırakmadı hatta toyota da takılıydı 14 jant aracı sattım 10 gün önce sıfır ıbıza aldım style kendi üzerindeki şu anki jantları 15 ,referansın ki 14 jant bende 5 bijon polo jantı arıyorum 14 jant toyotanınkiler 4 bijon olduğundan o jantları çıkarıp lastiklerden polo jantına takacağım ve 14 olarak kullanacağım kar lastiklerini petlasın , memnun kalırsınız gibime geliyor .

faik leonda ikisini de kullanmış biri olarak şunu diyeyim petlas ı 4 kış lassa yı da 1 kış kullanmıştım benim leon da inan bana petlas ın lastiği kar da inanılmaz güzel pati bile çekmiyor,ben lassa nın patiye kolay kalktığını gördüm bence fiyata bak petlas da çok iyi ben 4 yıl kullandım çok iyiydi sadece lassa biraz daha uzun gidiyor o kadar....ama petlas ucuz ise düşünme onu al....

faik leonda ikisini de kullanmış biri olarak şunu diyeyim petlas ı 4 kış lassa yı da 1 kış kullanmıştım benim leon da inan bana petlas ın lastiği kar da inanılmaz güzel pati bile çekmiyor,ben lassa nın patiye kolay kalktığını gördüm bence fiyata bak petlas da çok iyi ben 4 yıl kullandım çok iyiydi sadece lassa biraz daha uzun gidiyor o kadar....ama petlas ucuz ise düşünme onu al....

Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt