Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

küçük sınıf dizel araç

berko

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar babama küçük sıfır dizel bi araba alcaz. Kendisi yerli olsun falan diyodu cliolara baktık grand tour yani sw olanı hoşuna gitti.extreme donanımlı olanı yani orta paket 1.5 dci 75 hp olanına 37.750 fiyat verdiler. Baabmın yanına 2 günlük geldiğim için gezemedik diğer markaları. sizce o fiyat civarına alınabilecek en iyi araç hangisdiir. çok fazla yukarı çıkmak istemiyoruz, max hatta 37 civarına siz olsanız ne alırsınız. Aday araçlar fiesta, clio grand tour, corsa, polo, ibiza sportourer... yalnız ibizanın liste fiyatbaya yüksek. Polo ve fiestada zır boş araçlar o fiyata. Aklıma gelmeyen başka önerileride değerlendirebiliriz.

ben bu aralar yeni c3 lerı sevmeye basladım..

o paraya sıfır polo ne yazıkki yok.38 küsüre en boşunu almak da açıkcası pek mantıklı değil.Alıp içini doldurursan bir şeye benzer.arkadaşım 1.5 dci dan gayet memnun yakıt konusunda.Araba 170 e geldimi bir km daha ileri gitmiyordu ama ekonomisi güzeldi :)

Peugeot citroen ikilisini düşünmüyoruz, önceden peugeot sahibi olmamız nedenıyle :) clio ağır basıyo şimdilik, çevremizde memnun olanlar çok cliodan...

kardeşim bence ibiza mükemmel.....hiç düşünme clio falan kütük gibi....ibiza kesinlikle çok güzel...sportourer tam baba arabası...ama gerekiyorsa hb olanını alın daha ekonomik olur....ya ibiza ya polo.....yahu arkadaşlar polonun boşu bile reno dan fuldur...reno enjektör arızaları ile meşurdur...canı yanmayan yok gibi...

yeni Kia Rio..bi araç bu kadar değişir diyorum..resmen C sınıfına yaklaşmış

renault 1.5 dci motorla en az yakan araçlar sıralamasında en üstlerde ancak motor ömrü uzun değil (200000 km civarı). vw gurubunun motorları dayanıklılık olarak çok iyiler ama eski (commonrail olmayan) motorlar çok sesli çalışıyor. kia dünyanın 3. motor devi ve dizel motorda bayağı tecrübeliler. bence kia da büyük değişim var, onu da bir inceleyin. fiyatlar yakınsa seat çok mantıklı ama tabiki tercih size kalmış. bu arada benim tanıdığım tüm ustalar dizel opellere yanaşma der ve dizel corsa yı ayriyeten düşünmeyin derim. fordun motorları çok iyi ve bir abim (2 sene önce 35000 TL ye aldığı) full donanım yeni fiestaya biniyor. dizayn çok iyi, malzeme kailetesi de fena değil ama araç çok sert, kasisli yollarda konforu zayıf.

Geri
Üst Alt