Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Köprü geçişlerine ve paralı yollara zam geldi %10,21

yazık bu kadar gereklimi bu halkın sırtına binmek.....:mad:

kimbilir dönüşte ne kadar otoban parası vereceksin dimi varol :)

O koprulere hergun para veriyoruz, zaten hali hazirda para basiyor. Yuh artik yani...

vay be bu zamlar iyi oldu aslında vekilim gece gündüz çalışıor ya 17000 tl maaşı bu zamlarla denkleştirmek lazım yoksa zavallı vekilim parasız pulsuz ne yapar

neye zam yapmıyorlarki şimdide asvalt vergisi diye geliyorlar evlere:)puhaha:eek:

arkadaşlar sizlerden çok özür diliyorum kullanacağım tabir için. cebimizdeki paraya göz diktiler, aldılar. Kıçımızdaki dona göz diktiler onu da alıyorlar. bundan sonra bizzat kıçımıza göz dikecekler ve korkum onu da alacaklar.

ben vermem :)) gerekirse giderim burdan o ne ya öyle.... mehmet abi sacmalığa bak ev iki caddeye bakıyorsa her cadde için ayrı para istiyorlar artık nerden para toplayacaklarını şaşırdılar... puhahayakında havayıda paketlerler satarlar yada hava vergisi die bişiy çıkartırlar...

ben vermem :)) gerekirse giderim burdan o ne ya öyle.... mehmet abi sacmalığa bak ev iki caddeye bakıyorsa her cadde için ayrı para istiyorlar artık nerden para toplayacaklarını şaşırdılar... puhahayakında havayıda paketlerler satarlar yada hava vergisi die bişiy çıkartırlar...

Abi yazma böyle şeyler yasama organı üyelerinden biri görücek mörücek şimdi hava vergisi mantıklı fikir diyip geçirmesinler :D

Geri
Üst Alt