Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

junior ve yeni üye

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında SaLvia tarafından paylaşıldı.

1. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    arkadaslar biliyorsunuz ki foruma her gün yeni üyeler katılılıyor ve kendilerini tanıtmak gereği oldugunu bilmiyorlar
    ( yeni üyelikteki otomatik mesajda bu konu iletiliyor ama farkına varmayan çok kişi var )
    bizde gerek özel mesaj ile veyahut açtıkları konulardan veyahut yaptıkları yorumlardan bu arkadaslara kendilerini tanıtmaları gerektiğini bildiriyoruz

hazır forumun teması da değişirken böyle bi uygulamaya geçsek
    foruma yeni üye olan bir üyenin mesaj sayısı 0 olacağı için sadece üyelerimiz bölümünü görebilse
    ve bu bölümde kendini tanıttıktan sonra mesaj sayısı 1 olacağı için diğer bölümlere de erişime sahip olabilse

kısaca anlatmak gerekirse
    üye oldum
    birde baktım sadece üyelerimiz bölümünü görebiliyorum
    sonra oraya bi girdim herkes kendini tanıtmıs sabit başlıktada kendimi tanıtmam gerektiği yazıyor
    sonra kendimi tanıttım
    bir baktım diğer bölümlerin hepsi açılmış :)

- 48 - ve kfy bunu beğendi.
  2. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    varsa böyle bir teknik imkan güzel olur bence de

3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    ali nin dediği gibi varsa neden olmasın.patron en doğru cevabı verir

4. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
  5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    konuyu araştırıyorum :)

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Bence olmasın böyle bişey üye olmadan konulara dışarıdan erişene üye olduktan sonra sınırlama çok anlamsız olur sanki cezalandırıyormuşuz gibi, bi an kendimi yerine koydum hakikaten ceza gibi eee üye olmıyayım bari ben dedirtir insan ve Sitenin gelişmeine genişlemesine ve büyümesine ket vurur bence.. Ha ilk mesajında satıcılık yapmaya çalışmasıda hoş olmaz kimsenin ama böyle bişey yapan zaten barınamaz burda :eek:key:

7. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bence güzel fikir.birde konu açma sınırlaması getırmek lazım en az 100 mesaj yazan konu açsın yada sadece al satda bu olay uygulansın.neyi düyü belli olmayan adam ilk mesajını satıyoruma ürün satmak için açıyor buna kaç defa şahit olduk ve ben bu duruma uyuz oluyorum :mad:

Bunu beğendi. Daywalker bunu beğendi.
  8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    öyle değilde satıyorum kısmına açılan konuları admin onayına dönüştürebilirim... onaylamadıktan sonra konu açılmaz :)

s.aydin, erkani, Daywalker ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Daywalker

Daywalker SCW Üyesi

78
    26
    18
    konu açma olayı değil ama satıyorum başlığı adı altında bir konu açmak ya da ilan vermenin kuralı en az 100 mesaj olmalı bence de...

10. SaLvia

SaLvia SCW Üyesi

275
    118
    43
    konu dağıldı

Sayfayı Paylaş