Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

junior ve yeni üye

sabri iyi böyle gerekirse özelden veya açtığı konuların içinde sağolsunlar gören herkes uyarıyor.
bir topluluğa giren arkadaşımız bir selamı esirgiyorsa canı sağolsun

Selamlar, benim kişisel fikrim eger yeni üyelerin ilk olarak kendilerini tanıtmalarını istiyorsak bunu foruma ilk girişlerinde mesaj olarak yada uyarı ekranı şeklinde kendilerine iletmektir, forumu aktif olarak kullanmak isteyen kişi zaten bunu seve seve yapacaktır diye düşünüyorum, satılık ilanları için admin onayı fena fikir değil, fakat adminler neye göre onay vericekler oda ayrı bi soru işareti olabilir...
saygılar...

abi sıkıntı da burda zaten her gün geceleri falan giriyom foruma bakıyorum yeni konu falan ne var rutin girdiğim bölümler var
bakıyorum yeni konu acılmıs diyorum bakalım ne muhabbet dondu içerde
birde ne göreyim kendini tanıtırmısın
arkadanda başka biri ilk önce tanıt sonra cevap veririm
böyle değişik değişik muhabbetler vede hep bana mı denk geliyo bilmiyorum yeni konuların %60 lık kısmında bu mesajlardan görmek gına getirdi
forumda modlar adminlerin görevi yeni üyelere kendini tanıtırmısın demek gibi bi hal almış durumda...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
yapıcaz bu veya buna benzer kısıtlama şart oldu bugünden sonra

kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız :D

şaka maka bence güzel bi uygulama olur :eek:key:

Geri
Üst Alt