junior ve yeni üye | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

junior ve yeni üye

SaLvia

Kayıtlı Üye
arkadaslar biliyorsunuz ki foruma her gün yeni üyeler katılılıyor ve kendilerini tanıtmak gereği oldugunu bilmiyorlar
( yeni üyelikteki otomatik mesajda bu konu iletiliyor ama farkına varmayan çok kişi var )
bizde gerek özel mesaj ile veyahut açtıkları konulardan veyahut yaptıkları yorumlardan bu arkadaslara kendilerini tanıtmaları gerektiğini bildiriyoruz

hazır forumun teması da değişirken böyle bi uygulamaya geçsek
foruma yeni üye olan bir üyenin mesaj sayısı 0 olacağı için sadece üyelerimiz bölümünü görebilse
ve bu bölümde kendini tanıttıktan sonra mesaj sayısı 1 olacağı için diğer bölümlere de erişime sahip olabilse

kısaca anlatmak gerekirse
üye oldum
birde baktım sadece üyelerimiz bölümünü görebiliyorum
sonra oraya bi girdim herkes kendini tanıtmıs sabit başlıktada kendimi tanıtmam gerektiği yazıyor
sonra kendimi tanıttım
bir baktım diğer bölümlerin hepsi açılmış :)

Ali

Kayıtlı Üye
varsa böyle bir teknik imkan güzel olur bence de

kfy

Administrator
ali nin dediği gibi varsa neden olmasın.patron en doğru cevabı verir

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bence olmasın böyle bişey üye olmadan konulara dışarıdan erişene üye olduktan sonra sınırlama çok anlamsız olur sanki cezalandırıyormuşuz gibi, bi an kendimi yerine koydum hakikaten ceza gibi eee üye olmıyayım bari ben dedirtir insan ve Sitenin gelişmeine genişlemesine ve büyümesine ket vurur bence.. Ha ilk mesajında satıcılık yapmaya çalışmasıda hoş olmaz kimsenin ama böyle bişey yapan zaten barınamaz burda :eek:key:

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
bence güzel fikir.birde konu açma sınırlaması getırmek lazım en az 100 mesaj yazan konu açsın yada sadece al satda bu olay uygulansın.neyi düyü belli olmayan adam ilk mesajını satıyoruma ürün satmak için açıyor buna kaç defa şahit olduk ve ben bu duruma uyuz oluyorum :mad:

Daywalker

Kayıtlı Üye
konu açma olayı değil ama satıyorum başlığı adı altında bir konu açmak ya da ilan vermenin kuralı en az 100 mesaj olmalı bence de...