Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jsv Karbon Hava Filtresi Taktım Bügün Yok Böyle Bir Ses Tabi Kökleyince.

Kutu içi K&N düşünüyordum. Almayayım mı?

dediğim gibi temizliği yapıldıktan sonra yağlarken dikkat edin yağını fazla kaçırmayın dikkatli temizlenir ve yağı dikkatli ve kararında sürülürse sıkıntı çıkarmaz ben aem kullanıyorum ılık suda bekletip yıkıyorum çok hırpalamadan bol su ile yıkıyorum yağlı filtere pek yanaşmıyorum :eek:key: bu yağ olayı insanı biraz düşündürüyo kullananlar var elbet ben yağlı kullanacaksam kesinlikle kn yada bmc kullanırdım en iyileri onlar jsv ye yanaşmam yani...

böyle bir sıkıntı çıkarıyor ise uzun vadade benimde fikirlerim değişti biraz daha kullanıyım (kışın çok çıkarmıyorum arabayı zaten) orjinaline döneceğim..maksat biraz heves işte.

Şu filtre konuları az araştırsak da artık forumda binlerce filtre konusu görmesek beyler.Her defasında aynı yorumlar yapılıyor zaten ne filtreymiş.Yeni konu çıkmasını beklemeyin az konuyu araştırın

eyvallah serhat aydınlattın beni ve diğer aklında pürüz olanları azızanın görüldüğü akışmetre de 250 tl demiştin zaten feda olsun....:)

Geri
Üst Alt