Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta ve Passat 2011

Bu org. sadece ve ve audi için mi rıza? Mesela porsche piste çıkabiliyormu?

Audi ve vw ile gelirsek herhangi bir ücret veriyormuyuz?

yarın öğleden sonra Golf R'la pistteyim.. :)

geçen haftadan beri peşindeydim bu mevzunun sonunda meyvesini verdi..resmen ömrümden götürmüştür Doğuş bu konuda..kimsenin doğru dürüst bişi bildiği yok vs. neyseki 5dk. önce sonunda netleşti..

bu org.'u haber ettiğin için teşekkürler Rızacım.. :)

ne demek yigit, afiyet olsun :)
cok sevindim valla piste cikacak olmana, umarim beklediginden de keyifli gecer.
bende haftaya bir yolunu bulup piste cikmaya calisacagim kismetse :D

audi ve vw ile gelenler ucret odemiyor. ama randevu almalari gerekiyor galiba.

erhan porsche, seat, skoda piste cikamiyor maalesef..

bu arada audi ve vw nin gunleri farkli olabilir. yani bazi gunler vw, baska gunler audi.

bana söylenen yarın 9.30'da bi grup 13.30'da bi grup olucakmış Golf R için..R pistteyken trafik olmayacağı söylendiğine göre muhtemelen yarın 3'erli gruplar halinde piste kendi araçlarıyla çıkan olmayacak..belki de olur bilmiyorum..org. kısa bi dönemi kapsamıyo 1-1.5 ay kadar sürücek galiba..

kendi VW'niyle Audi'yi bilmiyorum piste çıkanlar ücret ödemiyo ancak..pistte gazlama vs. gibi bişi hiç bi şekilde olmayacakmış..3'erli gruplarla önde bi liderle dolaşılcak gibi bişi..
burdan randevu alınması gerekiyo ama..uygun olan en yakın güne kadar şansı denemek lazım..

Yazik guzelim passata neler olmus...

rokko dahil alayı polo'ya benziyor

Geri
Üst Alt