Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta ve Passat 2011

Ozan olduğu yerde oturdum gaz verdim diyosun burda piste çıkıp soft bi şekilde gazlama imkanı var.. :D :D
içine binmedim hiç daha ama 3-4 ya da daha fazla ay önce dışını incelemiştim ben de.. :)
VW'de org.'u yapan departmanın telini de buldum ama daha listeler hazırlanmamış 1-2 gün dedi Doğuş merkez Cuma'ya kadar haber çıkar inş..

o ihtimali ben de kovalıyorum Yiğido merak etme :D

test galiba 10-15 gün kadar sürücek ve eğer o kadar sürücekse ilk gün Golf R'la izin verdikleri heyecanla son gün çok farklı olur..son gün daha serbest bırakırlar anlamında..ilk gün değil de daha sonra mı pistte çıkmalı o muallağa girmiyo değilim bazen.. :) :)

ben 2 kapılısına da bindim 4 kapılısına da. 2 kapılısı uzun yolculuklar için pek rahat görünmüyor ama aracın ruhunu daha iyi yansıtıyor. 4 kapılısı daha rahat gibi durmakla beraber aracın sportiflik ruhunu öldürmüş gibi geldi bana. ha alırsam tabiki 4 kapılısını tercih ederdim. Scirocco ilk zamanlar bana çekici geliyordu ama artık iticiliği daha ön plana çıkmış durumda. o modelde ters bişeyler var, bi aykırılık bu uyumsuzluk ve bunların getirdiği keralaka bi çekicilik de var. araba her zaman güzel gelemiyor insana. Test imkanım olsa sciroccoR yerine golfR beni daha heyecanlandıracaktır gibime geliyor.

ben 2 kapılısına da bindim 4 kapılısına da. 2 kapılısı uzun yolculuklar için pek rahat görünmüyor ama aracın ruhunu daha iyi yansıtıyor. 4 kapılısı daha rahat gibi durmakla beraber aracın sportiflik ruhunu öldürmüş gibi geldi bana. ha alırsam tabiki 4 kapılısını tercih ederdim. Scirocco ilk zamanlar bana çekici geliyordu ama artık iticiliği daha ön plana çıkmış durumda. o modelde ters bişeyler var, bi aykırılık bu uyumsuzluk ve bunların getirdiği keralaka bi çekicilik de var. araba her zaman güzel gelemiyor insana. Test imkanım olsa sciroccoR yerine golfR beni daha heyecanlandıracaktır gibime geliyor.

o zaman test başvurunu yap Faruk abim.. :)

Yiğit az kaldı, 2 seneye kadar çekeriz bi tane R canını çıkartana kadar testini yaparızpuhaha bu aralar günlük bile program yapamaz durumdayım nasıl o tarihlere rezervasyon yaptırayım aga?

Yiğit az kaldı, 2 seneye kadar çekeriz bi tane R canını çıkartana kadar testini yaparızpuhaha bu aralar günlük bile program yapamaz durumdayım nasıl o tarihlere rezervasyon yaptırayım aga?

o zaman saygılar Faruk bey.. :D :D

yigit herhalde ikici haftadan bir gun rezarvasyon almak daha mantikli olacaktir. cok da sonlara kalmadan :)

yigit herhalde ikici haftadan bir gun rezarvasyon almak daha mantikli olacaktir. cok da sonlara kalmadan :)

valla Rıza'cım olsun da önemli olan o ilk gün hatta ilk pistte çıkan da olurum farketmez..kurallar benden sonra biraz hafifletilse de sıkıntı yok naapalım..ben 17'si için uğraşıyorum..
yazılımlı Golf GTI'ın gidişi Golf'e resmen ruh katıyoken R olsun çamurdan olsun.. :)

yarın öğleden sonra Golf R'la pistteyim.. :)

geçen haftadan beri peşindeydim bu mevzunun sonunda meyvesini verdi..resmen ömrümden götürmüştür Doğuş bu konuda..kimsenin doğru dürüst bişi bildiği yok vs. neyseki 5dk. önce sonunda netleşti..

bu org.'u haber ettiğin için teşekkürler Rızacım.. :)

Geri
Üst Alt