Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta ve Passat 2011

Şimdi mez Florya'dan ayrıldım. 4 kapılı beyaz 2 adet R cayır cayır yakıyor ortalığı. Maslakta 2 kapilisini görüp arka bölümü çok kullanissiz bulmuştum şimdi fikrimden caydım. Bu araba golf olarak çok pahalı ama gücüne performansına göre uygun bile sayılır.

Bir kaç sene sonra ikinci elde denenebilir tabi paran varsa beklemeye de gerek yok

Esenyurt DOD'da girişte bi tane Leon Cupra var Faruk abim 74K km'de galiba ama bi sorun var arabanın canı çıkmış..far tampon vs. hepsi bi yere bakıyo ama fiyatı güzel..
37K küsür.. :)

Ucuzcuyuz ama olucu değiliz Yigit canı çıkmış aracı alırsam basıma bela ederim hiç gerek yok

bana Konya'daki Cupra'yı anımsattı o araba belki de odur.. :)

Organizasyonlardaki tavırları BMW ve Mercedes için şapka çıkartılır düzeyde. Müşterisi olmak için bunlar cazip detaylar olsa da bakımlarda çıkartılan faturaları görünce insan bir daha düşünüyor. Ben standart bakımlarını yetkili serviste 200tl civarı bütçe ile ayrılan BMW Mercedes sahibini daha rabıtaların bu yasıma kadar.

Konu neydi? Yeni jetta passat;) canlı canlı görmeden tatmin olamiyacam.

evt konu dağıldı ama hoş da bir sohbet çıktı..
cumartesi günü istanbul olimpiyat stadında rugby turnuvası vardı izlemek ve bir iş için oraya gitmiştim..ve orada yanlış görmediysem diyeceğim ama sadece ben görmedim arkadaşım da gördü..yeni passat idi yanılmıyorsam..durup yanına gitmedim otoparkta duruyordu..aracı arkadan gördüm..arkası opel insignia ya benziyordu..bagaj kısmını biraz daha inceltmişler gibi yani eski yüksekliği yok mercedesin arkası gibi aşağı iniyor ve alttan yukarı çıkıyor..

yigit bayilerin haberlerinin olmasi lazim cunku artik internet sitesinde de var.. onlar bayilerin cahilligi. butun bayilere mailler atildi fakat belki bayi icinde bilmiyenler var :(

yigit bayilerin haberlerinin olmasi lazim cunku artik internet sitesinde de var.. onlar bayilerin cahilligi. butun bayilere mailler atildi fakat belki bayi icinde bilmiyenler var :(

Esenyurt'tan merkeze bilgilerimi mail attılar..öğleden sonra bi numara aramış Doğuş olabilir ama kaçırmışım..aradım meşguldü muhtemelen şirket telefonu, Doğuştur..
bu arada Scirocco R da mı var Rıza işin içinde. ??

bildigim kadariyla scirocco R olmayacak yigit. zaten stok problemi var onda :)

Buarada R konusu açılmışken Doğuş otoda çalışan çok samimi arkadaşım sayesinde baya bir süre önce tanışma şansım olmuştu kendisiyle :)

Arabayı yakından görmeniz lazım, ben ayrıca arabayı çalıştırıp 1-2 gaz verme şansını da yakaladım :) araba durduğu yerde homurdanıyordu :D

Buyrun:

Geri
Üst Alt