Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta ve Passat 2011

Peki hem Golf R testi yapip hem de kendi VW aracımızla girebiliyor muyuz piste? O 15 dakika olan muhabbetten bahsediyorum.

evet, bayi tanidiginiz bir yer olacak ki sizi potansiyel musteri diye gosterecek.

yigit dedigin gibi kacmamasi gereken bir firsat ama 100 euro bile olsa az para degil :) o paraya araca neler yaparim ben :D

100 Euro'nun bi kısmı zaten benzine gider..geri kalanı da o ortamı yaşamak değişik bi tecrübe vs..bence bunlar için çok para değil.. :)

Peki hem Golf R testi yapip hem de kendi VW aracımızla girebiliyor muyuz piste? O 15 dakika olan muhabbetten bahsediyorum.

olmamasi icin bir sebep yok :D

100 Euro'nun bi kısmı zaten benzine gider..geri kalanı da o ortamı yaşamak değişik bi tecrübe vs..bence bunlar için çok para değil.. :)

aslinda dogru diyorsun yigit, bende dusunebilirim bakalim bu isi :confused:

test olayı çok güzel hele bi de istanbul park da olması ayrı bir güzellik..test aracını kullanabilmek için neler yapmamız gerekli bu konuda da zaten yazılanları okuduğum için soru sormayacağım..
Ama şöyle bir merakım var VW mi büyük Mercedes mi ??
neden mi soruyorum..mayıs haziran ayında mercedes test sürüş türkiye turnesi vardı..Gaziantep'e geldiklerinde gittim..
orda istediğin mercedesi avatarımdaki hari. kullanabiliryordun buna AMG 55...550 bg lik makina dahildi..ancak onda sıra vardı okul çıkışı gitmek zorunda olduğum için ona binme şansım olmadı..bunun dışında bir adet AMG E Coupe ve bir adet de E Cabrio kullandım..beş kuruş para da vermedim..
bu yüzden sordum niye para alıyorlar..ve ne sorumlulğu niçin birşey olursa masrafı biz karşılıyoruz mercedes de sigorta vardı ve birşey olsa bile hasarı sigorta karşılıyordu...
VW bu olaydan kendine pay mı çıkarıyor yoksa gene doğuş'un aç gözlülüğü mü??:confused:

test olayı çok güzel hele bi de istanbul park da olması ayrı bir güzellik..test aracını kullanabilmek için neler yapmamız gerekli bu konuda da zaten yazılanları okuduğum için soru sormayacağım..
neden mi soruyorum..mayıs haziran ayında mercedes test sürüş türkiye turnesi vardı..Gaziantep'e geldiklerinde gittim..
orda istediğin mercedesi avatarımdaki hari. kullanabiliryordun buna AMG 55...550 bg lik makina dahildi..ancak onda sıra vardı okul çıkışı gitmek zorunda olduğum için ona binme şansım olmadı..bunun dışında bir adet AMG E Coupe ve bir adet de E Cabrio kullandım..beş kuruş para da vermedim..
bu yüzden sordum niye para alıyorlar..ve ne sorumlulğu niçin birşey olursa masrafı biz karşılıyoruz mercedes de sigorta vardı ve birşey olsa bile hasarı sigorta karşılıyordu...
VW bu olaydan kendine pay mı çıkarıyor yoksa gene doğuş'un aç gözlülüğü mü??:confused:
mercedesin buyuklugu ortada yani :)
sordugunuz soru benim de aklima gelmedi degil fakat istanbul parkin kirasi mi acaba boyle bir fiyat olusturuyor bilemedim??

mercedesin buyuklugu ortada yani :)
sordugunuz soru benim de aklima gelmedi degil fakat istanbul parkin kirasi mi acaba boyle bir fiyat olusturuyor bilemedim??

benim de aklıma sadece o takıldı istanbul park'ın kirası..ama diğer araçlara para almıyorlar anladığım kadarı ile doğru mu anlamışım..eğer öyleyse..dedim ve kaldım..
büyüklük deyince şimdi kendi yazdığımla karşı karşıyayım..araba kalite konusunda mercedes diyorum kesinlikle..pazar payı deyince aklıma karşılaştırınca vw gelmiyor değil vw+audi+seat+****da bunları birleştirince..daha fazla bir kazanç'a sahip olabilir vw..
öyleyse şu iki durum var..
1- pazar payı düşükse ona ulaşmak için reklam bedava olmalı.
2- pazar payı ve kazancı yüksekse eee her gelirin bir gideri olmalı..o da müşteri memnuniyeti oda ücretsiz test sürüşü..
burda sohbet ediyoruz ama bunu da onlara aslında iletmemiz lazım..ki haberleri olsun..
bunun dışında 26-27 haziran 3-4 temmuz ve 10-11 temmuz tarihleri arasında caddesbostan migrosun yanında hyundai stand kurmuştu ben bizzat sunucu olarak çalıştığım için biliyorum..
i20 leri tanıtmak için ücretsiz test sürüşü yaptırdıydık..hem de herkese..

yakın bi arkadaşım o kafile Antakya'dayken E63 AMG testine çıkmıştı..E63'e çok hassaslarmış ama işin komik tarafı onun bi arkadaşı E-coupe ile bi Transit olması lazım arkadan girmiş..hakkaten de hiç bi şekilde 1 kuruş para vermemiş kazadan sonra..sadece kazadan sonra test org.'unu yarıda kesmişler gibi bişi..

BMW ve Merc' bu tarz org.'larda çok daha başarılıdır..
BMW 4 ay kadar önce olması lazım bi sürü 3-5-6-7 serisiyle İstanbul Park'ta bi org. yapmıştı potansiyal müşterilerini çağırarak..pistten çıkan çok olmuş bu yüzden görülmeyen bi çok hasar oluşmuş araçlarda yine tek kuruş para almamışlar tabii..bunun yanında BMW potansiyal müşterilerine mesela "yeni 750"yi kullanmak ister misiniz diyip 1 hafta onlara aracı test etme imkanı vs. sunuyo..bu tarz güzellikleri var..

olay büyüklük küçüklükten çok firmaların pazarlama anlayışının farklılığından kaynaklanıyo bence..

bunun yanında VW bünyesinde sadece Seat, Skoda, Audi yok..
Lamborghini, Bentley, Bugatti, Scania falan da var..VW bünyesinde her tarz araç üreten bi firma..
bütçelerini vs. bilmiyorum ama azımsanmayacak kadar çok olduğunu biliyorum..

Organizasyonlardaki tavırları BMW ve Mercedes için şapka çıkartılır düzeyde. Müşterisi olmak için bunlar cazip detaylar olsa da bakımlarda çıkartılan faturaları görünce insan bir daha düşünüyor. Ben standart bakımlarını yetkili serviste 200tl civarı bütçe ile ayrılan BMW Mercedes sahibini daha rabıtaların bu yasıma kadar.

Konu neydi? Yeni jetta passat;) canlı canlı görmeden tatmin olamiyacam.

Organizasyonlardaki tavırları BMW ve Mercedes için şapka çıkartılır düzeyde. Müşterisi olmak için bunlar cazip detaylar olsa da bakımlarda çıkartılan faturaları görünce insan bir daha düşünüyor. Ben standart bakımlarını yetkili serviste 200tl civarı bütçe ile ayrılan BMW Mercedes sahibini daha rabıtaların bu yasıma kadar.

Konu neydi? Yeni jetta passat;) canlı canlı görmeden tatmin olamiyacam.

deli olucam ya Maslak Doğuş'un resmen haberi yok..Esenyurt'un da haberi yokmuş ama biraz araştırmayla org.'un varlığından haberdar oldular..birazdan detayları arayıp söylicek Esenyurt..
Rıza bu org "Top Secret" modunda gerçekleştirilcek sanki..pazarlamadakilerin bile yeni haberi oluyo.. :D :D

Geri
Üst Alt