Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta ve Passat 2011

golf R siparişi vermiş arkadaşımızla gitsek para alırlarmı :)

yada vw imiz var ama seatımızla gelsek piste :)

piste vw ve audi disinda arac almayacaklarimis. ancak arkadasin belki bedava kullanabilir ama onu da zannetmiyorum. ondan da alirlar 100 euro.

piste vw ve audi disinda arac almayacaklarimis. ancak arkadasin belki bedava kullanabilir ama onu da zannetmiyorum. ondan da alirlar 100 euro.

rıza bana golf r ile bir test sürüşü ayarlamazsan şimdi vw e mail atıp içeriden haber sızdırıyo diyorum ayarlıyonmu???:):):)

Rıza dün Maslak Doğuş showroom kısmında danışman hatuna kulağıma bazı duyumlar geldi dedim..ben bilmiyorum ama sorayım dedi 3-5 kişiye sordu geldi..telefonumu aldı Pazartesi dönüş yaparım dedi..yapar mı bilmiyorum ama yarın Esenyurt'u da aricam..bu fırsatı kaçırmamak lazım.. :)

100 bin liralık golf, saka gibi. Bu araba ancak 2015te 2010 model olarak alınması mantıklı olur.

Bizim hep alım-satım yaptığımız bayi ile mi konuşmamız gerekiyor bildirmeleri için bizim potansiyel müşteri olduğumuzu?

Bizim hep alım-satım yaptığımız bayi ile mi konuşmamız gerekiyor bildirmeleri için bizim potansiyel müşteri olduğumuzu?

evet, bayi tanidiginiz bir yer olacak ki sizi potansiyel musteri diye gosterecek.

yigit dedigin gibi kacmamasi gereken bir firsat ama 100 euro bile olsa az para degil :) o paraya araca neler yaparim ben :D

Geri
Üst Alt