Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mk2de zıplayarak gittiğin yerde diğerinde yayıla yayıla gitmek ama konforun yanında zevk verebilmek :) bunu herkes beceremez canikom :D,

malesef öyle bir hale geldiki ülkemizde tipi güzel olması bir arabayı sportif saymaya yetiyor. bunların alayının temeli kompakt sınıf HB aile aracı ötesi değil. yani bir tt değil yada bir lambo.

karşılaştırdığın arabaların fiyatı ne kadar peki =) ?

mk2de zıplayarak gittiğin yerde diğerinde yayıla yayıla gitmek ama konforun yanında zevk verebilmek :) bunu herkes beceremez canikom :D,

malesef öyle bir hale geldiki ülkemizde tipi güzel olması bir arabayı sportif saymaya yetiyor. bunların alayının temeli kompakt sınıf HB aile aracı ötesi değil. yani bir tt değil yada bir lambo.

Emre sana kendi söylediğin sözü hatırlatmaya çalışacağım. Umarım hatırlarsın. Bu sözü benim arabamı kullanırken söyledin. Eskişehir'e giderken.

''Virajlarda çok keskin olmasına rağmen, çok tatlı hafif bir yaylanması var''

Emre sana kendi söylediğin sözü hatırlatmaya çalışacağım. Umarım hatırlarsın. Bu sözü benim arabamı kullanırken söyledin. Eskişehir'e giderken.

''Virajlarda çok keskin olmasına rağmen, çok tatlı hafif bir yaylanması var''

çok az olması onun sert olduğu arka arkaya gelen darbeleri direkt hissettirdiği gerçeğini değiştiriyormu :)

Yunus'um senin manavın gelmiş kardeşim hadi bekleme yapma.. :D :D

Ben onu falan bilmem ama benim Leon'um peformans haricinde Golf'ün en dolusuna kafa tutacak ayrıca dahada üstüne çıkacak bir şekilde...

gerçek sportifliğin bedeli ve farkı belli işte onu anlatmaya çalışıorm.

e gayet tabi öyle olucak.paran varsa gidersin kralını alırsın , ben spor araba kullanıyorum dersin.belli bi yere kadar limit varsa alabildiğini alırsın,spor görünümlü araba alırsın ki bence golf gtı,cuprai,s3 gayet spor arabalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt