Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Je design spoiler aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GKN

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. Je design spoiler arıyorum leon için.makyajlı kasaya uyar sanırm ? fikirlerinizi ve tekliflerinizi bekliyorum.iyi forumlar

gökhan makyajli kasaya uymaz ki...bizim kasalarda spoilerin ayak kısımları camın kenarında kalan sac kısma oturuyodu...
sizin kasada kaldırdılar o kısmı.

je design in yeni cupra için bir çalişmasi vardi,bir araştirsana..onda spoiler olarak ne kullanmişlar.

bakiyim hemen :)

---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

abi spolieri üstten tutturmamışlarki yandan tutturmuşlar :)

bence hiç girme o işe...ihtiyaç yok öle bi ayrıntıya...ki en son olursa yapılabilecekler arasında...jant-yay işini hallet önce ;)

kn coilover aldım sayılır cms shoptan kredi kartının ödeme tarihini bekliyorum limiti dolu :) ekim 18 de istanbulda kuzenin düğünü var istanbula gitcem orda yaptırcam inş

makyajlı kasalr içinde aynı spoilerden bi çalışma yapmışlar ama tr de olduğunu sanmıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt