Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jbl 1000w düşünüyorum sizce?

aracın segmenti 1000 w fazla gelir düşüncesindeyim...çok güçlü bir ses ne kadar sağlıklı kulaklara sahip olabilirsiniz :) alan dar olunca ses şiddeti sağlığınız açısından iyi olmaz kanısındayım.kulak zevki kabusa dönüşebilir.trim sesinden kurtulamasınız.profesyonelce yapılması lazım.her araca uygun ürünü bulmanız faydanıza olacaktır.cadde sokaklarda sağlam gümbürtü kopacaktır ayrıca alternatöre fazla güç yükleyeceksiniz bu da artısı..arkandan gelecek cezalara da itiraz yok :)
[doublepost=1454963922][/doublepost]link size faydalı olacaktır...
Otomobil Ses Sistemleri İle İlgili Herşey Burada | Ses Sistemi | Otomobil | Buffer | | Tuning

1000W HB araç için gayet yeterlidir ne fazla ne az. doyurucudur. amfiden gerekli ayarlar yapılırsa bass şiddeti yormaz. Alternatör demişsiniz komple duvar denilen sistem girmediğiniz için alternatör çokta önemli bir detay değil takılmayın küçük şeylere. :) Bass olarak sert bass mı seviyorsunuz yoksa drum bass dediğimiz alt frekansları mı seviyorsunuz müzik tarzınız nedir ona göre bass önerisinde bulunalım. Ben Cadence fsx250 kullanıyordum bir yere kadar tatmin ediciydi sonra daha fazlası geliyor tabi.

1000W HB araç için gayet yeterlidir ne fazla ne az. doyurucudur. amfiden gerekli ayarlar yapılırsa bass şiddeti yormaz. Alternatör demişsiniz komple duvar denilen sistem girmediğiniz için alternatör çokta önemli bir detay değil takılmayın küçük şeylere. :) Bass olarak sert bass mı seviyorsunuz yoksa drum bass dediğimiz alt frekansları mı seviyorsunuz müzik tarzınız nedir ona göre bass önerisinde bulunalım. Ben Cadence fsx250 kullanıyordum bir yere kadar tatmin ediciydi sonra daha fazlası geliyor tabi.
Ben deep trance dinliyorum sanırım 1000 lik yeterli olacaktır amfi konusunda ne olabilir
[doublepost=1455369635,1455369402][/doublepost]

Biz boyle bisey uyguladik gumbur gumbur :))
Çok güzel fakt benim bagajı iptal etme gibi bi şansım yok sport coupe aracım 1000 lik yeter gibi amfi konusunda ne olabilir ?

bende JBL var 1000w lık... satmayıda düşünüyorum açıkcası fiyat konusunda konuşabiliriz istersen. 1.5 yıllık ve temizdir. arkadaşımdan almıştım. ebatlarını ölçmediğim için bilmiyorum ama resim istersen yollayabilirim :)

bende JBL var 1000w lık... satmayıda düşünüyorum açıkcası fiyat konusunda konuşabiliriz istersen. 1.5 yıllık ve temizdir. arkadaşımdan almıştım. ebatlarını ölçmediğim için bilmiyorum ama resim istersen yollayabilirim :)
@Abruzzi al bak imdadına yetişti.bi bak arkadaş yabancı değil reel :) sana yapılan yanlışı kendime bilirim.fuzuili paralar yatırma yakında bıkarsın sesden

Olabilir
[doublepost=1455482928,1455482886][/doublepost]
@Abruzzi al bak imdadına yetişti.bi bak arkadaş yabancı değil reel :) sana yapılan yanlışı kendime bilirim.fuzuili paralar yatırma yakında bıkarsın sesden
Sen diyorsan sıkıntı yok :)

Amfi olarak şuan OEM sistem üzerine bass ve amfi bağlancağı için çok önemli değil bence. İleride sistemi güncellerim derseniz tabi o zaman ayrı. Arabayı satana kadar bass amfi yeter mid takmayacağım diyorsanız forwell 4060 bile işinizi görür :)

Amfi olarak şuan OEM sistem üzerine bass ve amfi bağlancağı için çok önemli değil bence. İleride sistemi güncellerim derseniz tabi o zaman ayrı. Arabayı satana kadar bass amfi yeter mid takmayacağım diyorsanız forwell 4060 bile işinizi görür :)
Forwelll vs gıbı amfıler cıkıslara voltaj kaçırıyor.
Bunun az üzerinde markalı kalıteli amfiler var.

Geri
Üst Alt