Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jbl 1000w düşünüyorum sizce?

2000 w çok gelir bence tabiki güzel olur fakat yaş artık 29 30a merdiven dayadık 1000 lik yeter :)
[doublepost=1454963439,1454963346][/doublepost]
güzel olurda bagaj trim sesleri için ses izalasyon döşemeyi ihmal etmeyiniz...ayrıca tek kapılı araclara 1000 w yuksek gelır 600w idealdir.................
Aslında arkadasımda megane coupe var 1000 lik iyi duruyordu ama bildiğin birşey var sanırım

2000 w çok gelir bence tabiki güzel olur fakat yaş artık 29 30a merdiven dayadık 1000 lik yeter :)
[doublepost=1454963439,1454963346][/doublepost]
Aslında arkadasımda megane coupe var 1000 lik iyi duruyordu ama bildiğin birşey var sanırım
aracın segmenti 1000 w fazla gelir düşüncesindeyim...çok güçlü bir ses ne kadar sağlıklı kulaklara sahip olabilirsiniz :) alan dar olunca ses şiddeti sağlığınız açısından iyi olmaz kanısındayım.kulak zevki kabusa dönüşebilir.trim sesinden kurtulamasınız.profesyonelce yapılması lazım.her araca uygun ürünü bulmanız faydanıza olacaktır.cadde sokaklarda sağlam gümbürtü kopacaktır ayrıca alternatöre fazla güç yükleyeceksiniz bu da artısı..arkandan gelecek cezalara da itiraz yok :)
[doublepost=1454963922][/doublepost]link size faydalı olacaktır...
Otomobil Ses Sistemleri İle İlgili Herşey Burada | Ses Sistemi | Otomobil | Buffer | | Tuning

aracın segmenti 1000 w fazla gelir düşüncesindeyim...çok güçlü bir ses ne kadar sağlıklı kulaklara sahip olabilirsiniz :) alan dar olunca ses şiddeti sağlığınız açısından iyi olmaz kanısındayım.kulak zevki kabusa dönüşebilir.trim sesinden kurtulamasınız.profesyonelce yapılması lazım.her araca uygun ürünü bulmanız faydanıza olacaktır.cadde sokaklarda sağlam gümbürtü kopacaktır ayrıca alternatöre fazla güç yükleyeceksiniz bu da artısı..arkandan gelecek cezalara da itiraz yok :)
[doublepost=1454963922][/doublepost]link size faydalı olacaktır...
Otomobil Ses Sistemleri İle İlgili Herşey Burada | Ses Sistemi | Otomobil | Buffer | | Tuning
Peki ne yaptırabilirim kafanızda düşündüğünüz sağlam birşey var mı ? Oem setim takılı arabaya şuan ihtiyacım olan amfi ve bass

Peki ne yaptırabilirim kafanızda düşündüğünüz sağlam birşey var mı ? Oem setim takılı arabaya şuan ihtiyacım olan amfi ve bass
ben pek müzik sisteminden anlamam.gençliğimde bıraktım herşeyi :D iyi bir pro bayii çözer işini..marketlerde bile adam ses sistemini kuruyor her markadan vatandaş test etsin diye :) şimdi sana şu ii bu ii demek yanlış olur.müzik bir zevktir kulağa hoş geliyormu ona bakacaksınız...ama bagajı kaplamamak adına kendinden amfili 160 luk amfisi içinde alpine marka önerebilirim bak.hem bagajında ufalmamış olur fiyatıda ii :) müzik marketlerde test edebilirsiniz
Alpine - Amfili Subwoofer Kutuları - PWE-V80

Son düzenleme:
Cadence s1w8
Cadence s2w8
Dd 508
Bunların hepsi seçtiğin jblden daha küçük ve daha güçlü....

Geri
Üst Alt