Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantttt yardimm

salihalan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar ben 18 janta gecmeyi dusunuyirum ancak 18 lik takarsam arac camurluga surtermi acaba 3.5 luk yay var simdiki ebatlar 2254517 ailemle arasira kullaniyorum yani full kapasite aracta sikinti yasarmiyim yasamamam icin ne yaomakiyim birde jant tavsiyleriniz nelerdir kafamda bi kac tane var vossen ozellikle baska tavsiyeleriniz varsa sizlerden yardim bekliyorum tesekkurler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaslar ben 18 janta gecmeyi dusunuyirum ancak 18 lik takarsam arac camurluga surtermi acaba 3.5 luk yay var simdiki ebatlar 2254517 ailemle arasira kullaniyorum yani full kapasite aracta sikinti yasarmiyim yasamamam icin ne yaomakiyim birde jant tavsiyleriniz nelerdir kafamda bi kac tane var vossen ozellikle baska tavsiyeleriniz varsa sizlerden yardim bekliyorum tesekkurler

18" jant kullanan birçok kişi var 3.5lik yaylarla çok fark edeceğini sanmıyorum. Sürekli olarak yüklü geziyorsanız da 17" de kalsın derim hem masrafsız hemde konforunuz çok bozulmamış olur.

18" jant kullanan birçok kişi var 3.5lik yaylarla çok fark edeceğini sanmıyorum. Sürekli olarak yüklü geziyorsanız da 17" de kalsın derim hem masrafsız hemde konforunuz çok bozulmamış olur.

Her zaman degil ara sira full kapasite geziyorum cogu zaman tek yada iki kisi lastikciye sordum sikinti olmaz hemen takalim dedi bende adamin tavrini oek beyenmedim almadim ciktim bide buraya danisyim istedim tavsiye jant varsa memnun ilurum

Benim kullandığım ve seninde söylediğin gibi vossen tercihimdir. Ayrıca rs5 jantıda çok yakışıyo birde king in 5 kol bir modeli var adını hatırlamıyorum oda on numara duruyor.

Resim varmi acaba siz yay kullaniyormusunuz

Ayni olculer masallah sizinkide guzel olmus 18 nasil olur acaba yinede tesekkurer

Ayni olculer masallah sizinkide guzel olmus 18 nasil olur acaba yinede tesekkurer

18" lastik daha güzel duracaktır. Benim bulunduğum yerin yolları ve eşiminde aracı kullanması sebebiyle ben tercih etmedim.

18" de 3,5 yayda sıkıntı yaşamazsın. sadece alacağın jantın ET ölçüsünü orjinal ebatında yada yakın al. benin et değerim yakın bazen sürtme yapıyor.

18" de 3,5 yayda sıkıntı yaşamazsın. sadece alacağın jantın ET ölçüsünü orjinal ebatında yada yakın al. benin et değerim yakın bazen sürtme yapıyor.

Bakalim jantlari takaslicam olmadi

Geri
Üst Alt