Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Janttaki Seat Logosu... yardım...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Yeni bir jant takımı aldım... satın almış olduğum yerdeki arkadaş sağolsun hiçbir ücret talep etmeden benim ricam üzerine jantlara Seat logosu bulup yapıştırmış ancak logo bir önceki ve kırmızı... hadi kırmızı olması sıkıntı değil ancak logo eski... millet farketmez ama ben biliyorum ya o yüzden içime sinmedi... Sizlerden ricam özellikle İstanbul daki arkadaşlardan jant göbeğine yapıştırabileceğim yeni logolu sticker a ihtiyacım var... beni yönlendirebileceğiniz bir yer var mı?

Arkadaşlar Yeni bir jant takımı aldım... satın almış olduğum yerdeki arkadaş sağolsun hiçbir ücret talep etmeden benim ricam üzerine jantlara Seat logosu bulup yapıştırmış ancak logo bir önceki ve kırmızı... hadi kırmızı olması sıkıntı değil ancak logo eski... millet farketmez ama ben biliyorum ya o yüzden içime sinmedi... Sizlerden ricam özellikle İstanbul daki arkadaşlardan jant göbeğine yapıştırabileceğim yeni logolu sticker a ihtiyacım var... beni yönlendirebileceğiniz bir yer var mı?

Güncel...

Sticker yapistirdiginizda su geldi mi atmaz mi?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Alper abi öncelikle alacağın jant göbeğini çıkartıp iyice ölçmelisin ve arkasında tel olup olmadığına da bak ben alırken tam dikkat etmedim jant göbekleri biraz içeride duruyor. Satıcıyla iyice konuşmanı dilerim. Birde yeni logolu alıp üst kısmını kesip tam olanın üzerine ayarlana bilir abi

Sticker yapistirdiginizda su geldi mi atmaz mi?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ben de ondan korkuyorum aslında... akşam aklıma bişi geldi... orjinal jantlardaki göbek kapakları uyar mı acaba diye... yeni jantın üzerinde 5 kollu bir kapak var Audilerdeki gibi... bijonlarıda kapatanlardan... onu iptal edip göbek çapı tutarsa orjinal jantlardakileri geçireyim dedim... :) deneyip görecez... :şoför

Geri
Üst Alt