Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jantmı coilover mı ?

Aman Taha Allah korusun kardeşim, Lastik tabanlarında geniş dimi senin allah allah ne diyim Yüklenme bari arabaya okadar.. Bu arada tekrar diyorum bak bu tarafa gelirsen muhakkak bekliorum..

şimdi karar verin kafadan mı kayıyor kıçtan mı:) leondan soğuttunuz :)

şimdi karar verin kafadan mı kayıyor kıçtan mı:) leondan soğuttunuz :)

Yok yahu bi kayma en azından benimkinde yok.. Zaten Sınıfının En iyi yol tutan aracı.. Genç Arkadaşların kanları kaynıyor belliki, muhakkak zorluyorlar arabayı..

ben lastiklerden şikayetciyim bizim leonlarda bridgestone var lastikte yol tutuşu die bişi yok geçenlerde makas attım yan yan kaydıgımı hissettim yani sorun lastiklerde kalkışta bile bazen patinaj dan çıkmıo en kısa zamanda michelin ps3 :)

Yok yahu bi kayma en azından benimkinde yok.. Zaten Sınıfının En iyi yol tutan aracı.. Genç Arkadaşların kanları kaynıyor muhakkak, belliki zorluyorlar arabayı..

genç arkadaşlardan demek demek eyvallah selçuk amca:) hahahha

ben lastiklerden şikayetciyim bizim leonlarda bridgestone var lastikte yol tutuşu die bişi yok geçenlerde makas attım yan yan kaydıgımı hissettim yani sorun lastiklerde kalkışta bile bazen patinaj dan çıkmıo en kısa zamanda michelin ps3 :)

tamamen katılıyorum bende bridgestone 205/55R/16 dan
michelin ps3 225/40R/18 e geçtim inanılmaz fark var aracı patinaja kaldıramıyorum
fren mesafeside bi okadar kısaldı diyebilirim :eek:key:

öncelikle yay yada coil derim
yay coil konusunda aracın ne amaçla kullanıldığı önemli
kalabalık ailemi yoksa genel olarak yanlızmı kullanıyorsunuz.
coil olacaksada sertlik ayarlı olmalı bence
istediğiniz zaman konfor ve yükseklikle oynayabilirsiniz..
yay olacaksada leona kesinlikle -5 eibach derim :eek:key:

Kafadan kaymalar arada oluyor fakat araç hissettiriyor o durumlarda, ve genel sorun lastiklerde. 18 jant takıldığında güzel bir lastikle yolu bıraktıramazsınız. Hele birde coille asla. 2 Gün önce başımdan geçen olayı anlatayım. Tem'den eve geliyorum hızım 140 civarlarında. Önümde bir clio symbol selektör yaptım çekilmedi çok uzaktayım ama. Yaklaşınca bi daha selektör yaptım hafif bi mesafe var arada. Adam öyle bir frene bastı ki aracının arka tarafı bayaa bi havaya kalktı. Frene basıyorum bende zarzor durdum çok sinirlendim. Arkasına geçtim bi kez daha fren yaptı ve ben sola kırdım aracı. O an lastiklerden kayma sesi geldi ilk bariyeri gördüm sonra sağ tarafı ve araç kendini topladı. Orda direksiyonu kırmasam vurmuştum önümdekine. 110-120li hızlarda Öyle kırmaya rağmen araç kendini topladıysa yol tutuş konusunda güvenirim ben bu araca. Ve şunu diyorum birçok araç kullandım ESP'siz bir araç orda savururdu ve toplanmazdı. O olaydan sonra diyorum iyi ki leon almışım.

genç arkadaşlardan demek demek eyvallah selçuk amca:) hahahha

Görkemim Baksana Taha 19 yaşında konuyu açan kardeşimizde tahanın akranı, kendimden biliorum ben o yaşlardayken benim kırmızı "Şahin S" le düz duvara tırmanmaya çalışıodum tırmanmayıncada allah allah bu arabada bi sıkıntımı var diye düşünüodum.. :D

Derdi neymiş ezigin önünde fren yapıyor... Uğraşma abicim bu iktidarsizlarla, baktın yol vermiyor geç sagından gitsin:D

Geri
Üst Alt