Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jantmı coilover mı ?

tolga34

Kayıtlı Üye
abilerim kardeşlerim paramı bırıktırdım 2.000 tl kadar

ilk olarak jantmı alsam coilover mı?

bu leon ne kadar cok atıyor ya hayret edıyorum onun ıcın ılk olarak coilover takmayı

dusunuyorum sızce dogru bır tercıhmı yapmıs olurmuyum ?

şimdiden herkese yardımları için teşekurler

zaten abı senın arabayı gordum bende dedım coil takmam lazım ilk olarak cok guzel olmus masallah ::)

ilk başlarda çok sertti rahatsız ediodu sonradan çok güzel oldu sertlik ayarıda var benimkinde,, önceden makas atmaya korkuodum şimdi rahatlıkla makaslıorum :D

ilk başlarda çok sertti rahatsız ediodu sonradan çok güzel oldu sertlik ayarıda var benimkinde,, önceden makas atmaya korkuodum şimdi rahatlıkla makaslıorum :D

oh ne guzel :D ben atmıyorum ya makas korkuyorum araba atıyo dırek arkasını bı kac kere denedım dedım atmayım ben bunla makas falan :D

Kayması çok rahatsız ediyorsa coil daha mantıklı.

Bu arada ilk mesajında ki sözcüğü silersen daha iyi olur.

janttan sonra coil alırsan arabayı bir daha lifte alıp ayarlamak zorunda kalmazsın.

edit : bu arada yay mı coil mi dersen kesinlikle coil,5 cm de 3,5 da taksan yayla coil arasında yol tutuş olarak bariz fark var.bence boşuna yaya para verip sonra tatmin olmayıp coile geçme.yay alsanda seni tatmin etmeyecek gibi mesajından anlaşılan :eek:key:

Geri
Üst Alt