Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jantmı coilover mı ?

5 lık HR alıp bıde jant alsan o paraya 2 sini cıkartırsın

Yapmışken coil yap bende yakın zamanda kw alıcam, ama leon söylediğin kadar savurmuyo ya, hatta şuana kadar 1 kere savurdu oda dün temde bi clio yüzünden. Onun dışında virajlara nasıl girersem giriyim kurtarıyo kendini. :confused:

sınıfının en iyi yol tutan araçlarından biri olan leona bence sen coil de yapsan arkası atar:confused:

vıras mı alıyorsun pıste devamlı lımıt zorluyormusun ? coıl alıcagına 5lık yay al degısımı fark edersın

bende leon gibi bir arabayı nasıl savurduğunu anlayamadım. 11000 km boyunca bi kere bile savutturamadım yeri geldiğinde limitlerde kullansam bile

sınıfının en iyi yol tutan araçlarından biri olan leona bence sen coil de yapsan arkası atar:confused:

bende leon gibi bir arabayı nasıl savurduğunu anlayamadım. 11000 km boyunca bi kere bile savutturamadım yeri geldiğinde limitlerde kullansam bile

+ Binbeşyüz, Hakkaten Nasıl Savuruosun sen o arabayı, bence coil alma allah korusun o kadar limitlerde geziniosan aldanıp takla atmana bile sebep olabilir.. Ben stocklarla savuramıyorum arabayı :confused:

valla sizin araçları bilmiyorum ama ben aracımdan korkuyorum virajlara girerken exeoda hiç öyle korkum yokdu ama onda esp vardı bunda yok kafadan kayıyor leon korkuyorum yani

Taha sen buraları biliosun özellikle erzurum kars arası karakurt horosan taraflarını oralarda ben hiç 120 nin altına düşmüorum üstelik geniş virajlara 160 la giriyorum banamısın demiyor.. sendemi limitini zorluosun arabanın..

valla abi ben exeoyla girdiğim virajlara leonla giremiyorum dün az daha kaldırıma giriyordum yine kafadan :)

Geri
Üst Alt