Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarla ilgili

HAKTANFR

Kayıtlı Üye
​arkadaşlar merhaba ben leonuma siyah jant düşünüyorum bana bir marka ve fiyatlari önerirseniz sevinirim
ayrica zenon taktimaya servis pek sicak bakmiyor bir yerlerde beyin gidiyormuş 850 tl. Imiş eğer beyin giderse sizlerin bu konuda görüşünüzü almak istiyorum
ve birşey daha şu an 16 lik jant lastik mevcut 17 yapsam bir sorun yaşarmiyim titremede falan sizden lütfen bu konuyla ilgili değerli görüşlerinizi beklemekteyim herkese hayirli günler...

jant için satılıklar bölümünde siyaha boyanmış audi s5 jantı satan bir arkadaşımız var ona bakabilirsin fiyat olarakta uygun 550 tl leona et değeri uyarsa sorun olmaz ona bakabilirsin. 17 inç jant taktığında ise lastik yanağı düşeceğinden araç biraz sertleşir yay olayı olmayacaksa araba leylek gibi durur bilgin olsun...

1-)o jantlar leona olmaz
2-)ben arabamda ne var ne yok her şeyi satıyorum ilgilenebilrisin
3-)konuyu üyelerimiz bölümüne açmışsın ilgili yere taşıyorum

Replica jantlar 150'den sonra titreme yapıyo diye okudum ama bi bilgim yok o konuda..Ben zar zor orjinal 17 jant buldum aldım ve çok memnunum aracımdada 3lük yay var ve herhangi bi sorun yok..Xenon takıcaksınız sonra o dediğiniz fiyata beyin yenilencek falan filan..Dursun ustaya gidip mercek far yaptırırsanız hem gece görüşü, aydınlatmanız vs artar, hemde arabanıza uygun bi xenon takıcağı için herhangi bi problemde olmaz..

Baska arkadas daha sormus onada bunları onerdim

1. DOTZ HANZO 17"

Eğer 18" düşünürseniz

OZ ADRENALİNA BLACK

Geri
Üst Alt