Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarla başladım :)

Jantlar çok yakışmış bide yayla şahane olur güle güle kullanın inş :eek:key:

jantlar cok yakısmıs
ben de yeni jant aldım keske buna benzer bir model bulabilseydim

arkdaşlar slm herkes, bi sorum olacak. 2001 ibiza stellam var aracım 5.viteste 120 hızla giderken devir ortalması 3500-4000 arasında bu oratalma normal midir? bilgi verirseniz sevinniirim
benim araba 2011 85 bg 3500 devirde yanlış hatırlamıyorsam 130 falan yapıyordu
en son kaç km hız yapıyor?
hızlanması falan nasıl motordan farklı sesler geliyormu? vites yolları net mi?
eger baska bir sorunu yoksa normal gibi

Valla jantları bi yabancı bi sitede beyaz tek kapı ibizada görmüştüm.BBS Rx modeli.bi bakıyım burada vardır belki ikinci el dedim şansa buldum direk aldım:)

Aracın sürat durumuna gelince üzerindeki sac jantlarla pek kullanma fırsatım olmadı.Fakat şuanki jantlarla 160 ı gördüm bi problem yoktu sadece yay olmadıgından fazla güven vermiyor sürat yapmak.Ama ses falan gelmiyor canavar maşallah :) Saygılar

çağlar sana kaça mal oldu bu jantlar hoş olmuş her arabaya her jant yakışmıyor seninkiler çok güzel olmuşlar.
birde yaylar ne işe yarayacak ki şart bilgilendirirseniz sevinirim.

Geri
Üst Alt