Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

JANTLARIMI SPREYLE BOYAMAK İSTİYORUM ÖNERDİĞİNİZ SPREY VAR MI :)

Konu, 'Leon' kısmında Hasaan tarafından paylaşıldı.

1. Hasaan

Hasaan SCW Üyesi

52
    58
    18
    PARLAK GRİ RENK ARIYORUM :)

Ekli Dosyalar:

2. gokhan_acr

gokhan_acr SCW Üyesi

263
    174
    43
    Motip veya Akçalı astarda atmayı unutma ;)

Bunu beğendi. Hasaan bunu beğendi.
  3. kedikesenfare

kedikesenfare SCW Üyesi

29
    20
    3
    plastidip le yapıyor herkes istanbuldaysanız maslakta 400 liraya 4 jantı kaplıyorlar kendiniz alırsanız 150 liralık spreyle 4 jantı kaplarsınız

Bunu beğendi. Hasaan bunu beğendi.
  4. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    benim fikrim kumlama yöntemi ile usta ellerde boyatman 250 300 civarı birşey jantını seviyorsan sprey boya ile boyama pilastidip sökülüyor yıkamalarda bilgin olsun o paraya yazık.

kedikesenfare ve Hasaan bunu beğendi.
  5. focus

focus SCW Üyesi

329
    193
    43
    400 TL plastidip yerine komple jantlar daha uygun bir fiyata boyacıda boyatılabilir

6. xure

xure FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.163
    867
    113
    Simdi evet jant boyamada kumlama sonrasi atılan boya en doğru yontem fakat simdi resimde gordugum üzere arkadaş janti çizmiş veyahut surtmus boya yaptirsa yine cizilecek yine cani sıkılıcak o yuzden istersen istersen 4 kutu diplast al tolga otodan kapla daha mantıklı olur surtsende ince zimpara ile duzeltip daha sonra rötuş yapabilirsin bence en mantiklisida bu kaldiki 40 veya 45 yanak lastikte çoğu jant modeli lastigin disinda kaliyor secim sizin jant boyama 300 400 arasi degisiyor plastidip 4x30=120 +1 kutu rötuş icin yapar sana 150 :) ben olsam böyle yaparım vossenlerim kaplamaydi benim rötuş yaparak devam ediyodum hep

Sayfayı Paylaş