Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

bu jantı çok istiyorum ama TR'de yok...dotz hanzo

52214c72d795923a9057d3b8ed42cc18.jpg

19 rs6 da çok hoşuma gidiyo...tercihim bundan yana olabilir...çok ii duruyo

12ee0abc2dedf9f32ee820bf193fd83e.jpg

Mert Böyle birşeyde yapabilirsin, bence çok güzel ve farklı olur. Dışını aynı bırakabilir yada hafif krom yapıp içini beyaz boyatabilirsin.

Eve dönmeden bi uğrym dedim nerden uğradım...Resmen dibim düştü 8*19 rs6 ları arabaya tutunca :) Kafam çok karıştı.19'' cidden bi ayrı duruyo...Alıcam galiba bunları...

2qmngjt.jpg

soxvk1.jpg

2wg8yf4.jpg

Benim posttaki keskinleri tavsiye ederim.

Mert yetmedi daha da yaktıracam diyorsun yani. Bu halini bozma be aga, yeterli bence gayet hoş. Boyama fikrini sevdim, değişim fikrini sevmedim. Bence içerde de konfor yada spora yönelik değişime git derim.

abi walla boyama işini hemen yarın yapabilirim...ama 19 acaip bişey ya görünce anlıyosun gerçekten :)...iç kısımda sadece bi ekran alıcam o kdar...

Mert siyah ton yaparsan jantları 19" için birde lastik masrafına girmezsin. Görüntü olarak da seni tatmin edecektir emin ol. 19 jantta yok lastiğim balon yaptı yok sertleşti yok jantım eğildi daha fazla yakmaya başladım gibi bi dünya ekstralara hazır ol. İstediğin kadar titiz ol ama TR'de yaşıyorsun bunu unutma.

kafam çok karıştı be abi...eskiden 18 janta yuh derdik şimdi 19-20 leri göre göre bide yanına koyunca ufak geliyo bizimkiler :) şöle bişey var boyatırsam cebimden 200 çıkıcak...19 a geçersem 1000 çıkıcak...

tabiki boyat aga, düşünme bile. sen jant için bu kadar düşünüyorsun birde benim halimi düşün :D:D:D

sende haklısın be abim...parlak siyahta hemfikiriz ama dimi ;) şuanki halinden daha ii durur

Geri
Üst Alt