Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı boyuyorum:)

bırsey denedım aklımda kalmasın dıye parlak vernık atayım dedım bı kosede denedım boyayı resmen bozdu vazgectım atmakran nedenını bılen var mı acaba?

çok fazla sıktıysan verniği boyayı yakar. ondan dolayı bozulur boya. ama fazla yakından sıkmadan üstüne parlak vernik atarsan hiç sıkıntı yaşamazsın kurudugunda.

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
çok fazla sıktıysan verniği boyayı yakar. ondan dolayı bozulur boya. ama fazla yakından sıkmadan üstüne parlak vernik atarsan hiç sıkıntı yaşamazsın kurudugunda.
Aslında uzaktan cok az sıktım ama kuruyunca boyayı soldurdu. Bende vazgectım boya ztn parlak rıske atmayım. Vernıksız olsun napalım.

Bijonlarda nasiplendi tabi:)
1ed90ee49607d0096eee9d8ff06c29d5.jpg

elinize sağlık gayet başarılı olmuş
acaba bende evin balkonun stok jantlarımı keserek vossen cv3 yapabilir miyim ???
bak aklıma fikir verdin şimdi :D:D

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
elinize sağlık gayet başarılı olmuş
acaba bende evin balkonun stok jantlarımı keserek vossen cv3 yapabilir miyim ???
bak aklıma fikir verdin şimdi :D:D
neden olmasın ınsan aklına koydumu bırseyı kurtulusu yok :D ortasına vossen amblemı takın daha kolay:p

Geri
Üst Alt