Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

jantlarım sizce nasıl olmuş?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında ruhi tarafından paylaşıldı.

1. ruhi

ruhi SCW Üyesi

31
    0
    6
    arkadaşlar jantlarımı sonunda takabildm çünkü evde en az 2 aydır kutularında beklıyorlardı, bu arada 5 cm lik eibach yaylarımı ve lastiklerimi temin ettim ve bu sonuç çıktı yorumlarınızı beklıyorum.(jant 18'' audi replica /lastik kumho 225/40/18)

resimleri detaylı çekemedim en azından bunlarla bir yorumlarınızı alayım dedim

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    yakışmış güle güle kullan

3. glenfiddich

glenfiddich SCW Üyesi

1.136
    0
    36
    çok şık güle güle kullanın.

4. MRA 23

MRA 23 SCW Üyesi

831
    0
    16
    güzel olmuş...hayırlı olsun...benimde aklımda vardı bunlar ;)

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    değişik durmuş, bir taraftan bakınca güzel ama bir taraftan da fazla dallı budaklı gibi sanki. Çok güzel de diyemedim kötü de, arada kaldım:) Hayırlı olsun.

6. MRA 23

MRA 23 SCW Üyesi

831
    0
    16
  7. ruhi

ruhi SCW Üyesi

31
    0
    6
    açıkcası söylemek gerekirse ben bu jantı ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti aldm dayanamayıp ama arabaya taktığımda kötüde diyemedim ama güzelde diyemedim değişik bişe bazen güzelde gelıo kötüde gelıyor böyle şeylerde oluyor bir kaç gündür =) herkesin zevki farklı sonuçta =)

---------- Post added at 01:54 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

tşkler mert
    tşkler ZGR
    tşkler glenfiddich

8. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
  9. gallito

gallito SCW Üyesi

311
    65
    28
    temiz hali belki daha güzel durur ama benmde pek hoşuma gitmedi.

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    evvet işte budur, ringiyle falan da oynama derim. o çerçevedeki şerit 1960-1970li yıllara gönderme gibi duruyor ama onlar kadar kaba da değil. Aklımdaki jant modelini seçmişsin Mert, bu imzandaki jantı hiç sevemememiş yakıştıramamıştım zaten.

Sayfayı Paylaş