Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlari taktık sonunda :)

et 40 ve uzerı alsaydım helezonları kesık faca sahınlere doner dıye korktum ama o surtme ısınıde halledecegım cok asırı bı surtme yok .. aynen jantları boyatabılırım ama bundan sıkılmam lazım :) yorumlarınız ıcın cok tesekkur ederım

bence cok sık olmus hayırlı olsun cızıksız kullanman dıleklerımle :)

ilk resmi gördüğümde beğenmemisdim ne yalan söyleyeyim ama araç üstünde farklı durmus maşşallah

kardeş hayırlı olsun güle güle kullan.bence fena değil ama ben siyahı tercih etmezdim.çünkü jantı göstermiyor...

kimse kusura bakmasın ama hiç bir kötü yoruma katılmıyorum nedendir bilmiyorum ama leona her zaman 5 kol yakışıyor adamın arabası beyaz,tavanı siyah ve jantlarda siyah. hatta benden tavsiye tavanda kaplanmamış olan kısımları ve ayna kapaklarını da kaplarsan o zaman arabayı tamamlamış olacaksın benden söylemesi.

+1903

maşallah harika görunuyor benım hosuma gitti emegin cok bu jantlarda takip ettim diğer konuyu

hayırlısı olsun güle güle kullan...

Geri
Üst Alt