Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlari taktık sonunda :)

orjinal jantlara nazaran güzel olmuş. fakat sıfır jant alacak olsam tercihim farklı olurdu. güle güle kullanın

Ben canlı görmeden yapmayacağım yorum :)

olumlu olumsuz butun yorumlarınız ıcın tesekkur ederım :) farklı birşey olsun ıstedım bu jantı aldım taktım dıye omur boyu bu jantla gezecek degılım sonucta bu bir hediye annemin ehliyet hediyesi diyim ben sevdim cevremdeki insanlar begendı tamamdir yani yanlız on tarafta surtme var bıraz o canımı sıktı et 35 jant

et 40 ve üzeri olmalıydı

olumlu olumsuz butun yorumlarınız ıcın tesekkur ederım :) farklı birşey olsun ıstedım bu jantı aldım taktım dıye omur boyu bu jantla gezecek degılım sonucta bu bir hediye annemin ehliyet hediyesi diyim ben sevdim cevremdeki insanlar begendı tamamdir yani yanlız on tarafta surtme var bıraz o canımı sıktı et 35 jant

kardeşim et35 alarak en güzel şeyi yapmışsın..çünkü 35 ten sonra (40,50 vs) çamurluğun çok içinde kalıyor ve güzel durmuyor bence...sürtmeyi halletmek çok kolay.elini çamurluğun içine sok.küçük plastik bir parça ve vide ucunu hissedeceksin..o parçayı yukarı doğru ittirmek lazım

hayırlı olsun bence guzel olmus farklı gorunuyor

Geri
Üst Alt