Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantları görelim

hayırlısı olsun @goku arkadasım havalı oldu yakıştı ve en onemlısı ıcıne yatanı aldın ;) yalnız ademın karızmasından araba bıraz sonuk kalmış @AdeM59 :)

Yeni konu açmayayım diye buraya yazıyorum. Benim Leon'a 17 inç jant aldım. Lastikleri değiştirmem gerekiyor. Şu an üstünde 205 50 16 var. 215 45 17 mi almalıyım 215 50 17 mi ? Ya da en uygun ebat hangisi olur ?

Yeni konu açmayayım diye buraya yazıyorum. Benim Leon'a 17 inç jant aldım. Lastikleri değiştirmem gerekiyor. Şu an üstünde 205 50 16 var. 215 45 17 mi almalıyım 215 50 17 mi ? Ya da en uygun ebat hangisi olur ?
Bence 225x45x17 alın sürtme yapmaz hem daha iyi görünüyor yol tutuşu gayet iyi oluyor

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yay almak gerekmez mi hocam ? Direk takabilir miyim ? Ve yakıt tüketimini çok etkiler mi acaba ?
Yay almak gerekiyor neden derseniz 17" takınca araç yükseliyor gözünüze hoş görünmeyecektir aynı zamanda viraj dönüşlerin de sağa ve sola esnemeler biraz daha fazla olacaktır

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt