Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! Jantlarımı ne Renk Yapsamm !!!

şuanki rengide hoş duruyor ama illa renk değişimi istiyorum diyorsan digiersoy abinin dediğinide araştır derim oda olmadı bide benim imzadaki renge bi bak pislenince lastikle uyumlu bir renge dönüyor belki hoşuna gidebilir benim hoşuma gidiyordu sürekli sil derdi olmuyor böylece..:D(vernik yoktu sanırım benimkinde bide ondan oluyoda olabilir o:) faruk abiye sormak lazım emin olmak için

şuanki rengide hoş duruyor ama illa renk değişimi istiyorum diyorsan digiersoy abinin dediğinide araştır derim oda olmadı bide benim imzadaki renge bi bak pislenince lastikle uyumlu bir renge dönüyor belki hoşuna gidebilir benim hoşuma gidiyordu sürekli sil derdi olmuyor böylece..:D(vernik yoktu sanırım benimkinde bide ondan oluyoda olabilir o:) faruk abiye sormak lazım emin olmak için

Biliyorum seninkinn rengni ankarada gormustm bn krdesmde senn arabann rengne gtms bn benm arbya fumenn gusel olcagni dsunuorum:)

hiç düşünme jdm kaplatalım on numara olur puhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt