Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı değiştirsem mi?

Abi bence jant güzel. Ben görmeden emin olamıyorum ama senin içine yattı ise bizlerde aracının üzerinde görelim abi.

Arkadaslar bende 17 alacam ama hala kararsizlik icindeim ama alirsam s5 janti alicamreplica

17 daha mantıklı olur ama 18 ınc 7-8 kg lik konıg yada oz alınabılır

bencede 17 jant derim bende 18 inç vardı arabyı yoruyordu 17 ye geçtim rahatladı araba sürüşte anlıyosun zaten.205 40 17 tavsiye ederim

stock 16" style paket jantı var şu an aracımda... 17" ya da 18" yapayım diyorum... Gönül 18" performance fr jantı istiyor ama ağır olurmu aracım için tereddütteyim... Diğer modelde 17" dynamic style jantı... Ama üzerindeki jantlar zaten 16"... 1" için jant büyütmek pek mantıklı gelmiyor... 18" çok daha şık olur diye düşünüyorum... Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum... Yardımcı olursanız sevinirim... :)

abi direk 17 kafa rahat olur

Aynen Serkan kardeşim... 18" çok güzel görünüyor... 1" için değişiklik yapmaya değmez... 18" AC Schnitzer Type 3 de karar kıldım en son...

o jantların yakışacağını düşünmüyorum abi. zevk renk tartışılmaz elbette. ama şahsi fikrim başka bir modele yönelmen daha doğru olur :)

bencede 17 jant derim bende 18 inç vardı arabyı yoruyordu 17 ye geçtim rahatladı araba sürüşte anlıyosun zaten.205 40 17 tavsiye ederim

Bülent 40 yanak çok ses yapar ve konforu çok düşürür bence en iyisi 225-45-17.

• Beğen
Reaksiyonlar: bilo
Geri
Üst Alt