Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı değiştirsem mi?

16 dan 17 ye geçmek bana pek mantıklı gelmiyor...18 hafif jant bulursan daha da kendini gösterecektir...

Bence 16 ile 17 arasında tip olarak baya fark ediyor. Benim jantlarda 16'ydı hatta burada Jant Konusunda Yardım isminde konu açmıştım 17 ile değiştirmek istiyorum filan diye ve şuan 225/45/17 kullanıyorum konfor olarak pek bişi değişmedi fakat tip olarak inanılmaz fark etti. Bence gayet araba yakışıklı olduğu kanısındayım.

Bence 16 ile 17 arasında tip olarak baya fark ediyor. Benim jantlarda 16'ydı hatta burada Jant Konusunda Yardım isminde konu açmıştım 17 ile değiştirmek istiyorum filan diye ve şuan 225/45/17 kullanıyorum konfor olarak pek bişi değişmedi fakat tip olarak inanılmaz fark etti. Bence gayet araba yakışıklı olduğu kanısındayım.

Ben de 16 dan 17 ye geçmeyi pek mantıklı bulmuyorum... fakat 18 ler de rahatsızlık veriyor diyolar... güzel jant bulabilirsem 17 de karar kıldım... RS6 jantı var aklımda ama yakışır mı bilmiyorum...

Ben de 16 dan 17 ye geçmeyi pek mantıklı bulmuyorum... fakat 18 ler de rahatsızlık veriyor diyolar... güzel jant bulabilirsem 17 de karar kıldım... RS6 jantı var aklımda ama yakışır mı bilmiyorum...

Bence 17 jant işini görür ayrıca RS6 jantı çok şık bir jant, aracın üzerindeki jantları almasaydım RS6 jantlarından alacaktım ve bence Leon'ada çok yakışır.

Bence 17 jant işini görür ayrıca RS6 jantı çok şık bir jant, aracın üzerindeki jantları almasaydım RS6 jantlarından alacaktım ve bence Leon'ada çok yakışır.

RS6 jantı Leon 2 ye çok yakışıyor acayip beğeniyorum ama yeni kasaya yakışır mı acaba?

18 gereksiz .hem aracı yoruyor hem de yakıtı arttırıyor.17 ideal diye düşünüyorum

Arkadaşlar en uygun bu iki sitede buldum RS6 replicalarını... Bilindik yerlermidir? Fikir verirmisiniz? Baka baka bi türlü seçemedim... Bir sürü jant var ama hıh işte bu diyebileceğim hiç bir model bulamadım... ben de RS6 da karar kıldım...

7,5X17 5X112 ET45 REPLİCA 560 AUDI JANT

EMR-5257

Geri
Üst Alt