Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı değiştirsem mi?

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Stock 16" Style paket jantı var şu an aracımda... 17" ya da 18" yapayım diyorum... Gönül 18" Performance FR jantı istiyor ama ağır olurmu aracım için tereddütteyim... Diğer modelde 17" Dynamic Style jantı... ama üzerindeki jantlar zaten 16"... 1" için jant büyütmek pek mantıklı gelmiyor... 18" çok daha şık olur diye düşünüyorum... Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum... Yardımcı olursanız sevinirim... :)

17 tak kardeşim,ne rahatsız eder nede sıkıntı yaratır..18 belki sıkıntı çıkarabilir..

Yok 17 kararındadır kardeşim,hem görsellik katar hemde 18 gibi rahatsızlık vermez..

İlla tek tipe takılıp kalma derim,piyasadan araştırıp en güzeli seçsen daha iyi olur..

İlla tek tipe takılıp kalma derim,piyasadan araştırıp en güzeli seçsen daha iyi olur..

O da mantıklı... O jantların yani orjinallerin tek fiyatı 1000tl gibi bir para yanlış anlamadıysam... 07 Temmuz buluşma fotoları konusundaki 3. fotoğrafta kırmızı bir Ibiza var... Ondaki jantlar da hoşuma gitti... Ne marka acaba...

O jant yeni ibiza cupra jantı o lastiklerin ebadı 215 seninkine olmaz diye düşünüyorum..

Eğer servisten alırsan o şekilde gösteriyor ama senin ebatlarına uygun dışarıdan 17 alabilirsin..

Geri
Üst Alt