Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant yardım bekliorum karsızım

typer_mmb@hotmai.com

Kayıtlı Üye
resimleri yükledim arabam beyaz 2011 leon tsı body kit de düşünüorum ona göre yardımcı olursanız sewinirim ortadaki jant biraz küçük ama resmi forumda daki o.z jant gönderen arkadaşımızdan seçtim formundan ordan o jantı daha ayrıntılı görebilirsinz bu resimde çok belli olmuo çünkü önerilerinizi bekliorum ...

3 model de cok kotu benım fıkrım uzak dur bence,marka bsy olsun dıyosan ıllakı oz un daha guzel modellerı de var ayrıca bbs,enkei gıbı markalara da yonelebılırsın

3 model de cok kotu benım fıkrım uzak dur bence,marka bsy olsun dıyosan ıllakı oz un daha guzel modellerı de var ayrıca bbs,enkei gıbı markalara da yonelebılırsın
marka önemli deil benm için yakışsın güzel bişey yetr ama bu bbs ch tarzında jant larıda beğenmiorum bek bide burda herkesta audı replica s5 jantı var farklıı bi jant olsun diye uğraşıorum

Farklı jant ıstersen sana hem guzel hemde farklı olabılcegın cok fazla model sunabılırım ama samımıyetıme guven su gosterdıgın modeller gercekten cok kotu :) replıka jantların pıyasada cok fazla olması normal cunku ucuz ve goze hıtap eden mallar en nıhayetınde,burda jant onerdıgımızde onerdıklerımızın fıyatları 2000-3000 lıra arası olunca dogal olarak herkes o replıkalara yonelıyor:)

tamm can abii bana jant önerebilir misin pekii rica etsem şuu jant işini bi çözsekk valla tek kafama takılan bu arabada başka zorlanzm bişey yokk jant çokk önemli bi etken gerçekten arabada helede bi leon olursa ..

Sakın bu modelleri takma leona yazık olur buda benim fikrim internetten arayıp bulabilirsin Oz supertourısmo- BBS CH- BBS LM- BBS RX gibi modeller leona çok yakışıyor...........:eek:key: bu modelleri hiç beğenmedim...

herkesin fikrini istiorumm ewetttt hadii beyler bütün önerilere açığımm ayrıca jant 18 olcak hbrnz olsun

Geri
Üst Alt