Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant yardım bekliorum karsızım

tamm bir hafta 10 gün daha zamnım var zatenn siz geldiğinde resimlerini bi atarsınızz bakrıoz hoşumuza gidenlere form da DA yorumunu yapar takarz inşallahh .. teşekkürleer

kardeş ben olsam üçüncüyü seçerdim (fiyatlarını bilmiyorum); sana akıl vermek gibi olmayacaksa alttaki adresi de incelemeni öneririm - benim şahsi tercihim König Again: beyaz leona siyah ağırlıklı, biraz krom ve kırmızıyla süslenmiş bir jant çok süper yakışır diye düşünüyorum (ben elime para geçince bunu alacam mesela)... hadi kolay gelsin...

http://www.eliftuning.com/index.php?kgos=&m_id=178&k_id=25&p=list&kgos=

musa kardesım eger jant alıcksan carsamba aksamı leona göre 18 olarak 15 den fazla model gelıyor haftaya persembe gunu magzamda olur ve gercekten hosuna gıdıcek modeller ben acele etme bekle derım secım senın.

kardeşim geldimi jantlarrr gönderecktin bi baklım şuu jantlara... :)

Başka jant varmı aklında bilmiyorum ancak , diğer ikisinden iyi olacağı kesin :)

2yo2utf.jpg

Geri
Üst Alt