Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant yardım bekliorum karsızım

Sakın bu modelleri takma leona yazık olur buda benim fikrim internetten arayıp bulabilirsin Oz supertourısmo- BBS CH- BBS LM- BBS RX gibi modeller leona çok yakışıyor...........:eek:key: bu modelleri hiç beğenmedim...

Gönüller bir olunca extrasını yazmaya gerek kalmıyor:)
aksamına fotoları ıle eklıcem suan acıl cıkmam lazım

aynen bende katılıorum BBS Ch dır sızın araca guzel olan 5*112 ıcın okdr guzel modeller varkı bence sectıklerın ve paylasılanlardan bıtek bbs ch guzel :)

3 modelde çok kötü seçim tavsiyeler verilmiş kulak ver derim:)

xx

bbs CH veya Lm yada oz Superturismo LM sitede bir tane leon tdı fr da var. çok şık duruyor.

Üçüde güzel değil ama illa birisi diyorsan en sağdaki..Ama yorumlardaki jantlara bakmanı tavsiye ederim ;)

Musa kardesım eger jant alıcksan carsamba aksamı leona göre 18 olarak 15 den fazla model gelıyor haftaya persembe gunu magzamda olur ve gercekten hosuna gıdıcek modeller ben acele etme bekle derım secım senın.

Geri
Üst Alt