Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Yağlanması ve kapak

aglot78

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Size danışmak istediğim bir konu var,

Aracım 1.4 Tsi 125 Fr 500 km oldu.

Bu hafta sonu kullandıktan sonra jantların yağlandığını gördüm.Acaba yeni olduğu için balatalar alışma sürecinde olduğu için mi atıyor ?

Son olarak lastik emniyet kapakları yıkamada düştü ve taktım ama sağlıklı olduğunu düşünmüyorum gevşek gibi geliyor bana,

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler,

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2016 leon var bende ilk zamanlardada bendede yaglanma olmuştu
Şifreli olanların kapakları farklı oluyor onlara dikkat edin . kapakalrın ic kismina bakinca anlarsınız. Digerlerini iyice ittirin tam yerlessin yikamayla cikacak halleri yok bendekilerin
1.2 tsi

araci goturdugun bir onceki yikamaci jantlara parlatici surmus olabilir. bu da
dogal olarak balata tozunu tutuyor ilk gun guzel duruyor ama sonradan les gibi oluyor.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler

Leonall kapaklar farklı oluyor derken ön arkayı karıştırıp takmış olabilirim anlamındamı dedin ?

Teşekkürler

Leonall kapaklar farklı oluyor derken ön arkayı karıştırıp takmış olabilirim anlamındamı dedin ?

Şifreli bijonların kapağı farklı oluyor , dıştan aynı fakat iç kısım farklı

Her bir lastikte 5 bijon 5 kapak bulunur 4 bijon şifresiz 1 i şifrelidir

Geri
Üst Alt