Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Jant Temizleme(parlatma)

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında ylmz26 tarafından paylaşıldı.

1. ylmz26

ylmz26 SCW Üyesi

287
    0
    16
    arkadaslar jantlari tertemiz yapmak icin bildigniz hileler var mi??TEssekürler ilgniz icin

2. HaKo

HaKo Misafir

piyasada jant temizleyiciler satılıyor ama ben onların pek bir işe yaradığına inanmıyorum, daha doğrusu ekstra bir işe yaramıyorlar, onların yaptıgını normal sabun veya arabayı temizlerken kullandıkları ilaçlı su gayette yapıyor, boşa para ve zaman kaybı yani bana göre. Lastikler içinse arapsabunu efsanedir tabiki:)

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.180
    1.216
    113
    Ben arabayı mequ..s de yıkattığımda bi ilaç sıkıyo beyaz jantlara..aradaki yağ,kir,balata tozu filan sıkılan tazikli su ile gidip pırıl pırıl oluyo..lastikler için traş köpüğü gibi parlatıcı var sıkıyosun lastiklere sonra bi süngerle gezdiriyosun süper parlatıyo..Arap sabununa gelince..ben daha önce arap sabunu kullanıyodum..sonra bi kaç kez duydum lastikleri çatlatıyo filan dediler..bidahada bıraktım..ne kadar aslı vardır bilmiyorum :)

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    o sprey kurmuş artık jantla birleşmiş balata tozları için var gibi bişi hakkaten onsuz çıkmıyo..onun dışında arap sabunu..ya silikon spreyi.. :)

5. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    kurumuş balata tozu için tuzruhu kullan ve bol su ile yıka...sonuca varıcaksın diğer yıkamalarında ise jant parlatıcısı kullanmaya devam

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    tuz ruhu çizmiyo mu abi jantı. ??

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    fırcayı al prille yıka:D

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    diş fırçasıyla yapıyolar genelde ki onu bile istemiyorum ovalatıyorum mecburen.. :)

9. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    abim imzan mükemmel :)

10. misic

misic SCW Üyesi

737
    66
    28
    Cezmi baba imza on numara yanlız bayıldım..

---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

ben jatları sonax cila vurdum süper oldu valla:)

Sayfayı Paylaş