Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Tavsiyesi

Herkese selamlar aracım 2010 model 1.6 stylancer Seat Leon , Aracıma 18 jant lastik almak istiyorum aracımın rengi özel bi renk nimbus gri diye geçiyor arabamın rengini link olarak aşşa atıyorum :

http://i.hizliresim.com/4kl40p.jpg

sizce bu araca ne tarz bir jant gider ben jant olarak bu jantı begendim acaba aracıma yakışırmı sizinde önerileriniz varsa onlarıda görmek isterim tabiki.

http://i.hizliresim.com/O2j5JP.jpg

bu jant hosuma gitti yakısabilecegini düsündüm sizinde görüşlerinizi bekliyorum
Arabalar aynı renk gibi geldi bana. Bende yolda görünce fotosunu çektim. Bence a3 e çok yakışmış. araştırmak lazım

Bnce 18 takma yakıtı %50 arttırıyor ve direksiyon ağırlaşıyor.. Bnm eski leonumda 1.6 staylanceydi o zaöan almıştım 18 jant

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Bnce 18 takma yakıtı %50 arttırıyor ve direksiyon ağırlaşıyor.. Bnm eski leonumda 1.6 staylanceydi o zaöan almıştım 18 jant

17 de arabada güzel dururmu sizce 18 arabaya ayrı bı hava katıyor gibi geliyor bana benim arkadaşımın arabası a3 tek kapı 2004 model motoru bizim araclarla aynı onun arabasında 19 inç jant var arac 20 kurus yakıyor yakıtı cok etkılemıyor bence

17 de arabada güzel dururmu sizce 18 arabaya ayrı bı hava katıyor gibi geliyor bana benim arkadaşımın arabası a3 tek kapı 2004 model motoru bizim araclarla aynı onun arabasında 19 inç jant var arac 20 kurus yakıyor yakıtı cok etkılemıyor bence

Yakıtı etkilememesi imkansız güzel kardeşim orjinal lastik diyelim 16 lık onun yere basması ile 18 lik aynı olur mu? Birde 18 lik yandan bakınca güzel fakat karşıdan bakınca camurluk dısına cıkıyor bnm lastikler 245 25 18 mi neydi yanak cok azdı taban genişti 18 likti jant yakıtımı etkiledi fazlasıyla hemde..

bazı arkadaşlarında dediği gibi aracın kapalı bir renk direk olarak metalik açık renk bir jant tercih edersen kendini çok güzel gösterir. vw durban jantı tavsiyemdir. fikrin oluşşsun diye aracına yakın bir renk golfte nasıl durduğuna bakabilirsin.

Ekli dosyalar

• img-2298-7462771213065186947.JPG
    img-2298-7462771213065186947.JPG
    205.9 KB · Görüntüleme: 16
Geri
Üst Alt