Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant seçimimde yardımcı olurmusunuz ?

EnesAkkus

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar hayırlı sabahlar hayırlı haftalar herkese..

Arkadaşlar hayırlı sabahlar hayırlı haftalarr.. Aşağıdaki 4 jandan birini alacağım bu haftasonu, ben sağ üstteki audi rs jantını beğendim sizinde fikrinizi almak istedim. Sizce hangisi ? 17' boyutunda alacağım lastiklerim 205 40 17 olacak.

n7By3R.jpg
[/url][/IMG]
n7By3R.jpg

17" yormuyor mu bu aracı ?
Ya da bu motor 17" kaldırır mı ?
Görüyorum bu sitede de çok kullanan var 17" ama işte kafamda hep soru işareti oluyor.
Konfor'dan tut yakıta kadar olumsuz etkilemez mi aracı 17" ? Sonuçta atmosferik ve 85 hp bir motor...

17 jant ibizayı zorlar hatta yürümede sıkıntı cekersiniz perfomans azalır...ehh halıyle lastık ebatından dolayı yakıtınız da bi nebze artacak...görsellikten öte bişi değildir....aslında lastık jant büyütme yerine coil alıp düşürseniz ya da yay göze hoş gelebilir.millet alçatmaya çalışır bizde yükseltmeye :) hadi hayırlısı bende sol alt diyorum

17" yormuyor mu bu aracı ?
Ya da bu motor 17" kaldırır mı ?
Görüyorum bu sitede de çok kullanan var 17" ama işte kafamda hep soru işareti oluyor.
Konfor'dan tut yakıta kadar olumsuz etkilemez mi aracı 17" ? Sonuçta atmosferik ve 85 hp bir motor...

Açıkcası bende görselciyim. Zaten sürekli şehir içi işe gidip geliyorum performansla pek bir işim olmuyor. Yakıt olarakda lpg ver 20 - 21 kuruş yakıyor hadi çıksın 25 kuruşa :)

17 jant ibizayı zorlar hatta yürümede sıkıntı cekersiniz perfomans azalır...ehh halıyle lastık ebatından dolayı yakıtınız da bi nebze artacak...görsellikten öte bişi değildir....aslında lastık jant büyütme yerine coil alıp düşürseniz ya da yay göze hoş gelebilir.millet alçatmaya çalışır bizde yükseltmeye :) hadi hayırlısı bende sol alt diyorum

Jantları koyduktan sonra artı birde basıcam zaten arabayı jant takmakla bitmicek :)

Geri
Üst Alt