Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Titanyum grisi bu modelde gitmeyebilir bide böyle düşünmek lazım önemli olan renk değil jantta rengin nasıl duracağı....

Faruk abi büyük fotodaki bronz olursa içini siyah yapcaz komple kaliperler falan..
onun dışında o renge matematiksel olarak bile yakışan turuncu olabilir.. :)

renk için hala konuşamadım Halil'le Yiğit, şu büyük resimdeki gibi olsun istiyorum. İçi de siyah, belki kapak falan alırsam o beyaz olur ama şu an kapak falan düşünmüyom. Emanetlerle arabayı her gördüğümde garip oluyom :D:D:D bu haline hiç alışamadım, bi jant bu kadar mı değiştirir arabayı hehehehehehe

bence de öyle olursa süper olur Faruk abim..
içi beyaz mı..yapma be abim.. :)

faruk abi jant modelini de değiştirebilirsin mesela A5 jantları güzel durur...

bravo Yiğit, yeni jant almakla işim olmaz doğru söylüyorsun abicim tercihim aynen o yönde. Eldekileri iyice kullanıp işe yaramaz duruma gelinceye kadar devam abicim, fazlası israf ve gereksiz kalabalık. Bu jantların stilini ben çok beğeniyorum ama renk değişimi sonrası ne duruma gelecek göreceğiz 2 gün sora inşallah. Beğendiğim jantlardan soğuma durumu yaşarsam vay halime...

Yiğit bugün bronzları yapmaya karar verdik usta tutturmaya çalışyordu bakalım ne olacak. içteki sarılar gidiyor onlar da siyah olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt