Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence mat siyah krom riskli titanyum grisi de olabilir ama mat siyah daha güzel olur...

Koyu gri füme gibi renkleri seviyorum ben. Ama beyaz araca parlak siyah da olur. Yiğidin gösterdigği koyu bronz renkler de çok hoşmuş.

Mat siyah almazdım, parlak krom da almazdım beyaz araca.

Melih araç beyaz değil gri, Ömercanım renk seçeneğinde beyaz yok malesef:) Ömercanım yine söylemeden geçmeyeyim yarın birgün Cupra R yeni seri alırsam ilk iş jantlarının rengini değiştirmek olacak beyazı jantta göreye dayanamam.

Hakan bende senin gibi düşünüyordum, taaa ki Volkanın yeni jantlarını takmasına Yiğitin jantları değiştirmesine kadar.

İsmail boyayı atacak adam nerdeyse aile dostu, işine karışır şunu böyle yap şu numara zımpara kullan boya atmadan havanın nemini ölç sıcaklık şu olsun her kattaki boya arası geçecek süre şu kadar olsun gibi bi yaklaşımla bulunursam jantları elime verir madem sen biliyon niye bana getiriyon der :D:D:D adam benim makina mühendisi tankçı borucu çelikçi olduğumu bunların boyasıyla da ilgilendiğimi zaten biliyor.

Sanırım şu koyu bronz seçeneklerden birine yönlenmeye başladım gibi... Biraz daha fikir verin arkadaşlar, bu sefer iyi bişey çıksın istiyorum ortaya.

Hadi jantlar bronz oldu diyelim, içerdeki forya ve kaliperleri ne renk yapalım? şu an üzerinde bulunan sarı ve ben o renkten de sıkıldım. Benim aklımdan şimdi şöyle bişey geçti, koyu bronz tonlarda jant, forya da jant renginde, kaliperler beyaza yakın bişey olabilir mi? yada parlak siyah...

titanyum grisi en güzeli faruk koyu renk gitmiyor bana göre jant boğuluyor mat oldumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt