Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi atıyorum 3kg karıştırcaksa 3,5kg karıştırsın rötüş için de yeterli olur..
renk kodu için ya bi pantone kataloğu ya da bi markanın katalogunda benzer renk varsa ordan..ben nasıl buluyum sana bunun kodunu şimdi.. :D :D

eywallah abicim bende renk kodları olacaktı önceki firmadan aldığım, şu print işini bitirip renklerle bi karşılaştırayım da kodu vereyim ustaya ama daha herkes fikrini söylemedi dur bakalım neler çıkacak. Gösterdiğin renkler epeyce bi kafama yattı teşekkürler abicim.

ne demek abim..
ankete ve ilk mesajına eklemen lazım ama bu rengi Faruk abim ki görebilsin insanlar bu rengi de..

bu arada kendi aracım için düşünüyodum sana kısmetmiş.. :D :( :D

Yiğit'in koyduğu jantların rengi hoş.Bronz olanlar.Boya kataloğu konusunda ise kodlara burdan ulaşabilirsin abi.Çoğu boyacı zaten akzo nobel kullandığından kodlar aynıdır.Aynı değilse bile orda yazan kısımdan kod'u alıp boyacı aynısını çıkartacaktır bilgisayardan. (Babam kaporta-boyacı ordan biliyorum)

http://www.atilimboya.net/content/view/54/35/1/1/

Bu arada abi boyanın çabuk zarar görmemesi ve çabuk atmaması için zımparasının düzgün yapılması gerektiğini, boyanın 3-4 kat sıkılması; üstüne yine 3 kat kadar vernik geçilmesi gerektiğini aklında bulundur adama söylersin.O bunları benden iyi bilir ama seni iş bilmeyen birisi sanmasın istediğin gibi yapsın ondan söylüyorum :)

Faruk abi titanyumdan yana oy kullandım bence güsel olur ama 17.mesajda yiğitim koyduğu 1 resımdekı renk de cok sık olur gercekten ısın cok zor faruk abi allah yardımcın olsun:D

parlak siyah derim ben...aynen şunun gibi...

jantc.jpg

siyah jantı oldum olası hiç sevmem araba ne renk olursa olsun jant kendini göstermiyor, benim favori rengim titanyum rengi yani füme dir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt